Bedeker gurmána 11.2.1999 09:00 0 Danubius sa v Top 200 asi dlho neohreje Reštaurácia Danubius v osobnom prístave na dunajskom nábreží sa pýši tým, že je zapísaná v sprievodcovi po strednej a východnej Európe ako jedna z 200 najlepších reštaurácií.
Bedeker gurmána 28.1.1999 00:00 0 Dobrú taliansku kuchyňu nájdete v Sarande Na mieste niekdajšej kaviarne a reštaurácie Slávia (neskôr Astor) na rohu Šancovej a Žilinskej ulice (oproti YMCA) je dnes reštaurácia SARANDA. Okrem bohatej ponuky talianskych špecialít nás pri jej návšteve zaujalo aj príjemné prostredie - vkusné zariadenie, živé kvety, decentné tlmené osvetlenie, nevtieravá hudba.
Bedeker gurmána 28.1.1999 00:00 0 Zobrali sme hviezdičku V minulom vydaní sme v rubrike Bedeker gurmána navštívili reštauráciu Reduta, ktorá získala naše ohodnotenie 4,5 hviezdičky. Po opakovanej návšteve sme však boli nútení odobrať Redute hviezdičku.
Bedeker gurmána 14.1.1999 00:00 0 Reduta vás vráti do zlatých čias Bratislavy Reštaurácia Reduta sídliaca v rovnomennej budove neďaleko dunajského nábrežia patrí v Bratislave k tým honosnejším. Nielen svojím umiestnením v jednej z najkrajších bratislavských stavieb, ale predovšetkým svojím interiérom.
Bedeker gurmána 10.12.1998 09:00 0 Židovská reštaurácia je otvorená pre každého Do kóšer reštaurácie Chez David na Zámockej ulici sme po predchádzajúcich kladných referenciách prichádzali s presvedčením, že v našom hodnotiacom teste dostane táto reštaurácia, ako prvá, najvyšší počet hviezdičiek.
Bedeker gurmána 19.11.1998 09:00 0 V Bakchuse nesklamala len indická kuchyňa Bratislava na rozdiel od iných európskych veľkomiest nemôže ponúknuť návštevníkom a obyvateľom mesta honosné reštaurácie s exkluzívnym jedálnym lístkom, exotickými pokrmami a astronomickými cenami.
1.12.2025 15:00 0 Vianočné trhy v Petržalke oživili nové atrakcie, sú nimi bezplatné ľadové klzisko a snehový areál
1.12.2025 08:00 0 Miletička ožila hitmi skupiny Lojzo, knihu o bratislavskej legende krstili Jožo Ráž, Beáta Dubasová a Peter Lipa
29.11.2025 15:50 0 Koľko zaplatíte za cigánsku, lokše či varené víno? Prešli sme sa vianočnými trhmi v centre mesta
26.11.2025 09:30 0 Na Hlavnom námestí vo štvrtok začnú vianočné trhy, budú najdlhšie trvajúce na Slovensku