Karlova Ves

Slovenskom dnes otriasla smutná správa o nečakanom úmrtí speváčky Janky Kocianovej, ktorá zomrela v noci z 23. na 24. septembra 2018, keď podľahla ťažkej chorobe. Správu pre médiá potvrdila jej príbuzná Elena Šebová. Janka Kocianová s manželom Josefom Skvařilom žila dlhé roky v Karlovej Vsi a do povedomia verejnosti sa zapísala už v 70-tych rokoch vďaka viacerým hitom, ktoré poznáme dodnes.

Kedy sa začne rekonštruovať Karlovesko-dúbravská električková radiála nie je stále známe. Súťaž, vyhlásená v lete 2017, sa „zasekla“ pri vyhodnocovaní ponúk.

V bratislavskej Zoologickej záhrade (ZOO) v pondelok odštartoval siedmy ročník veľkej detskej súťaže v separovaní komunálneho odpadu Olompiáda. Do projektu výchovno-vzdelávacieho projektu sa tento rok zapojí viac ako 23.000 detí zo 116 materských, základných a špeciálnych škôl v Bratislave.

 Do lehoty určenej na podávanie kandidačných listín (11.9.) v rámci novembrových komunálnych volieb podali v bratislavskej Karlovej Vsi kandidačnú listinu traja uchádzači o post starostu, taktiež i 63 uchádzačov o miesto poslanca v miestnom zastupiteľstve mestskej časti.


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.