Karlova Ves

Vyzerá to na poriadne odfláknutú robotu! Na sociálnej sieti sa pred niekoľkými dňami objavilo video, v ktorom sa Bratislavčan pristavil pri opravenej diere na ceste a nohou obutou len v šľapke ľahko zanechá v polomäkkom asfalte svoju stopu. Nie je ťažké si domyslieť, čo asi spôsobia pneumatiky áut, keď niekoľkokrát denne prejdú cez takto ledabolo zaplátaný výmoľ.

Pri nakladaní s majetkom musí racionálny prístup prevážiť nad emóciami. Zdôraznilo to vedenie Univerzity Komenského v Bratislave v reakcii na sťažnosti Kanoistického klubu (KK) Slávia UK, ktorý kritizuje prístup Fakulty telesnej výchovy a športu (FTVŠ) UK za situáciu týkajúcu sa nevyriešeného nájmu lodenice Liptov.

AKTUALIZOVANÉ Stredajšie prvé kolo kvalifikácie Ligy majstrov, ktoré sa konalo na Tehelnom poli prilákalo do Bratislavy futbalových fanúšikov z rôznych krajín a tí spôsobili v centre mesta doslova peklo! Agresívni útočníci si to rozdali na Ventúrskej ulici a vyvolali v pešej zóne obrovský chaos. Niektorí ľudia sa dokonca báli, že ide o teroristický útok!


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.