Ružinov

Asi málokto si ešte spomenie, že v bezprostrednom susedstve Štrkoveckého jazera kedysi bolo futbalové a hádzanárske ihrisko patriace športovému klubu TJ Vinohrady. Práve tu svoju kariéru štartoval aj dnes už žiaľ nebohý futbalista Peter Dubovský. Dnes sa na mieste ihrísk nachádza supermarket a parkovisko známeho obchodného reťazca...

O obrovskom výtlku na Bencúrovej ulici v Trnávke , do ktorého sa zmestil dospelý človek, sme už písali približne pred mesiacom. Následne bola diera zakrytá prenosnými značkami, ale napokon ju museli rozkopať na niekoľkometrovú jamu pracovníci BVS, keď opravovali prasknuté potrubie, ktoré podmývalo cestu. Včera bolo na tejto ulici poriadne rušno - pod nákladným autom sa prepadla časť vozovky a tak skončilo v jame s potrubím, ktoré sa chystali opravovať.

Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave II vyšetrujú okolnosti majetkovej trestnej činnosti, ku ktorej došlo najmä v druhom bratislavskom okrese. V tejto súvislosti policajti pátrajú po totožnosti doposiaľ neznámeho muža na fotografiách, ktorý by svojimi informáciami mohol napomôcť k náležitému objasneniu viacerých skutkov.


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.