Ružinov

Starosta Ružinova Martin Chren zverejnil na svojej facebookovej stránke video, na ktorom vidno muža v strednom veku, ako neistým krokom ide po ceste z areálu trhoviska na Miletičovej ulici smerom na Záhradnícku, ale pri odchode narazil do rampy pre autá a zlomil ju. Teraz ho aj prostredníctvom záberov z bezpečnostnej kamery hľadajú ľudia z miestneho úradu, aby sa s ním mohli dohodnúť na úhrade spôsobenej škody...

Bratislavský Ružinov chce stanoviť jasné a korektné pravidlá pre podniky na svojom území. Reaguje tým na opakujúce sa sťažnosti obyvateľov v súvislosti s niektorými prevádzkami. Mestská časť sa preto chystá zmeniť všeobecne záväzné nariadenie (VZN) o otváracích hodinách. Návrh na zmenu VZN má pripraviť pracovná skupina, ktorá začne na miestnom úrade fungovať tento mesiac.

AKTUALIZOVANÉ Stredajšie prvé kolo kvalifikácie Ligy majstrov, ktoré sa konalo na Tehelnom poli prilákalo do Bratislavy futbalových fanúšikov z rôznych krajín a tí spôsobili v centre mesta doslova peklo! Agresívni útočníci si to rozdali na Ventúrskej ulici a vyvolali v pešej zóne obrovský chaos. Niektorí ľudia sa dokonca báli, že ide o teroristický útok!


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.