Devínska Nová Ves

Rozvoj a modernizácia mestskej časti, s vyššou občianskou angažovanosťou, s riešením bežných problémov a s pokračujúcim protikorupčným programom. S takouto víziou pre bratislavskú Devínsku Novú Ves prichádza ďalší adept na starostu - súčasný miestny poslanec Rastislav Tešovič. O priazeň voličov v tohtoročných komunálnych voľbách sa uchádza ako nezávislý kandidát.

Podpora projektov v oblasti športu, kultúry, bezpečnosti, ale tiež sociálnej a zdravotnej starostlivosti. To sú tematické priority, s ktorými vstupuje do boja o kreslo starostu bratislavskej Devínskej Novej Vsi Dárius Krajčír. Do tohtoročných jesenných komunálnych volieb ide ako kandidát s podporou koalície SaS, Sme rodina a Nova.

Predĺženie električkovej trate po Bory a ďalej až do Devínskej Novej Vsi je spôsobom, akým môže hlavné mesto pomôcť jednému z najdôležitejších zamestnávateľov v regióne zabezpečiť bezproblémovú prevádzku bez výpadkov pracovných síl. Po stretnutí so zástupcami spoločnosti Volkswagen (VW) Slovakia to uviedol primátor Bratislavy Ivo Nesrovnal.

Špecializovaný trestný súd (ŠTS) potvrdil podanie obžaloby na starostu Devínskej Novej Vsi (DNV) Milana J. Tú podal prokurátor ešte v piatok (10.8.) na celkovo štyri osoby, ktoré sú obvinené z prečinu nepriamej korupcie spolupáchateľstvom.


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.