Rozhovory

(pr) Je človekom, ktorý chce spájať nielen pravicových voličov, ale všetkých ľudí, ktorým záleží na rozvoji a prosperite Bratislavského samosprávneho kraja. Poslanec NR SR za SaS Juraj Droba sa bude na jeseň vo voľbách uchádzať o post župana. Ako vidí svoje šance?

Talentovaný, vtipný a bezprostredný. Taký je herec z Radošinského naivného divadla René Štúr, ktorého si mnohí pamätajú zo seriálu Panelák či ako šoumena z Tvoja tvár znie povedome. Do Bratislavy prišiel, keď mal 18 rokov. Vtedy bola zanedbaná. No ako tvrdí, za posledných 20 rokov Bratislava dostala nové šaty aj make up. Je presvedčený, že mesto u turistov zanechá dojem.

Vo svojom vlastnom internetovom životopise má uvedené, že je učiteľ, novinár, publicista, herec, moderátor, hudobný skladateľ, talkmaster, scenárista, humorista a satirik. Známeho humoristu Milana Markoviča verejnosti hádam ani netreba predstavovať. Možno už len dodať, že je ženatý a s manželkou Martou má dve deti – dcéru Miroslavu (1966) a syna Miroslava (1971).


Galérie

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.