Dúbravka

Cez víkend sa v dúbravskom Dome kultúry uskutočnil IV. Ročník Festivalu seniorských speváckych súborov. Zúčastnil sa ho aj folklórny spevácky súbor Radosť z Pezinka, ktorý naň každoročne pozývajú. Aj Radostníci vo svojom 15 minútovom vystúpení predviedli svoje osvedčené „hity" aj sólistov, ale možnosť vyniknúť dostali všetci členovia súboru. A zlatým klincom podujatia bolo záverečné spoločné posedenie, kde spontánne spievali všetci prítomní...

Spoznať, zašportovať, zasúťažiť, stretnúť sa. To všetko má spojiť letná športová akcia Beh dúbravskými pamiatkami. Trasa prvého letného poznávacieho behu vedie od miestneho úradu k Horánskej studni, ku Kostolu sv. Kozmu a Damiána, k sv. Vendelínovi, Pamätníku Ľ. Štúra až k Červenému krížu pri Základnej škole Pri kríži.

AKTUALIZOVANÉ Stredajšie prvé kolo kvalifikácie Ligy majstrov, ktoré sa konalo na Tehelnom poli prilákalo do Bratislavy futbalových fanúšikov z rôznych krajín a tí spôsobili v centre mesta doslova peklo! Agresívni útočníci si to rozdali na Ventúrskej ulici a vyvolali v pešej zóne obrovský chaos. Niektorí ľudia sa dokonca báli, že ide o teroristický útok!


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.