Lamač

Národná diaľničná spoločnosť (NDS) tam spoločne so zložkami Integrovaného záchranného systému zorganizovala cvičenie. Jeho cieľom bolo preveriť súčinnosť týchto zložiekT. Prečítajte si, aký bol scenár simulovanej dopravnej nehody, ktorá sa v tuneli odohrala počas uplynulej noci.

Vodiči v Bratislave sa musia cez víkend pripraviť na dopravné obmedzenie. Už tento víkend, v noci zo soboty na nedeľu bude úplne uzavretý tunel Sitina. Dôvodom je plánované taktické cvičenie zložiek Integrovaného záchranného systému a Národnej diaľničnej spoločnosti (NDS).

Pôrod na zastávke MHD, bitka nevesty počas svadobného fotenia so svojou sokyňou v láske či hlučná hádka dvoch kamarátov pre spor o výherný žreb na milión eur. Aj takéto netradičné situácie sa nedávno odohrali v centre Bratislavy v rámci kampane Zahráme všetko!, ktorej cieľom bola propagácia Medzinárodného festivalu divadelných vysokých škôl s názvom Istropolitana Projekt. Ten sa začína už dnes večer v novej budove SND a potrvá v rôznych bratislavských divadlách od 8. do 13. júna.

Keď včera, teda v stredu 6. júna intentívny dážď, ktorý nastal podvečer, zatopil viaceré bratislavské cesty, podjazdy, podchody, pivnice, parkoviská a podzemné garáže, tak nikomu veľmi do smiechu nebolo. Napriek tomu sa však takmer okamžite začali na internete objavovať rôzne vtipné obrázky a koláže s tématikou zatopenej metropoly. Ponúkame vám výber tých najlepších, ktoré sme na sociálnych sieťach našli.

Aj keď prípad Filipínca Henryho Acordu, ktorý 31. mája v ružinovskej nemocnici zomrel v dôsledku zranení po útoku na Obchodnej ulici, vyvolal mimoriadny záujem verejnosti, tak v Anglicku žijúca Slovenka Martina, ktorá Juraja H. osobne pozná, vôbec netušila, že jej kamaráta obvinili zo zabitia a momentálne sedí vo vyšetrovacej väzbe. Keď na videozázname uvidela, čo vykonal, tak sa rozplakala! Odporný čin, ktorý Juraj spáchal, veľmi zasiahol aj jeho bývalú spolužiačku, ktorá je známa z televíznej obrazovky i ako speváčka...


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.