Lamač

Na lamačskej ulici Podháj momentálne pracujú cestári, ktorí vozovku frézujú a zároveň pokrývajú novou vrstvou asfaltu. Dokončené úseky sú označené ako prejazdné, ale mnoho vodičov sa týmto úsekom z neznámych dôvodov vyhýba a radšej prejdú s autami do protismeru, čím ohrozujú nielen svoje životy, ale aj bezpečnosť ostatných účastníkov cestnej premávky...

V bratislavskom Lamači bude opäť letné kino na Malokarpatskom námestí. Po minuloročných dvoch premietaniach v auguste sa počas tohto leta budú môcť fanúšikovia filmu zabaviť každý druhý štvrtok.

  • Nové Mesto
  • 01.07.2019 10:07

Ako budú fungovať škôlky počas leta?

0 0

Najmenej na tri týždne budú materské školy v lete zatvorené. Treba totiž vyčistiť a vydezinfikovať miestnosti i hračky, prípadne opraviť, čo treba. Niektoré nebudú fungovať celé dva mesiace, rodičia však dostanú za ne náhradu.

  • Samospráva
  • 26.06.2019 09:06

Lamač vyberá nové logo. Na stole je 22 návrhov

0 0

Na nové logo mestskej časti Bratislava-Lamač je 22 kandidátov. Toľko grafických návrhov prijala samospráva vo verejnej súťaži. Potvrdila to prednostka Lamača Michaela Kövári Mrázová.

AKTUALIZOVANÉ Stredajšie prvé kolo kvalifikácie Ligy majstrov, ktoré sa konalo na Tehelnom poli prilákalo do Bratislavy futbalových fanúšikov z rôznych krajín a tí spôsobili v centre mesta doslova peklo! Agresívni útočníci si to rozdali na Ventúrskej ulici a vyvolali v pešej zóne obrovský chaos. Niektorí ľudia sa dokonca báli, že ide o teroristický útok!


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.