Lamač

V bratislavskom Lamači bude opäť letné kino na Malokarpatskom námestí. Po minuloročných dvoch premietaniach v auguste sa počas tohto leta budú môcť fanúšikovia filmu zabaviť každý druhý štvrtok.

  • Nové Mesto
  • 01.07.2019 10:07

Ako budú fungovať škôlky počas leta?

0 0

Najmenej na tri týždne budú materské školy v lete zatvorené. Treba totiž vyčistiť a vydezinfikovať miestnosti i hračky, prípadne opraviť, čo treba. Niektoré nebudú fungovať celé dva mesiace, rodičia však dostanú za ne náhradu.

  • Samospráva
  • 26.06.2019 09:06

Lamač vyberá nové logo. Na stole je 22 návrhov

0 0

Na nové logo mestskej časti Bratislava-Lamač je 22 kandidátov. Toľko grafických návrhov prijala samospráva vo verejnej súťaži. Potvrdila to prednostka Lamača Michaela Kövári Mrázová.

Hipster, hipsterský štýl a komunita hipsterov. V Bratislave už niekoľko rokov kraľuje trend "hipsterizmu". Ľudia v meste majú na tento trend veľa názorov. Je skupina, ktorá hipsterov „hejtuje“, potom sú tí, ktorým sú hipsteri ľahostajní a tí, pre ktorých sú inšpiratívni. Viete, ako ho identifikujete?

Pomerne veľký ohlas vyvolala fotografia, ktorá sa dnes objavila na facebookovej stránke Bývanie a prenájom. Je na nej zachytená jedna z izieb v štvorizbovom byte na Rajeckej ulici vo Vrakuni, za ktorú si prenajímatelia pýtajú 165 eur. Viacerým diskutujúcim sa zdá byť táto cena prehnaná v porovnaní so životným priestorom, ktorý budúcej podnájomníčke ponúka... A čo si myslíte vy?


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.