RSS kanál banoviny.sk

Nainštalujte si čítačku RSS alebo internetový prehliadač so zabudovanou čítačkou a získajte stály prehľad o najnovších článkoch bez toho, aby ste museli pravidelne navštevovať banoviny.sk a hľadať nové články.

Čítačka RSS pravidelne v zadaných intervaloch kontroluje obsah RSS stránky servera a pokiaľ na nej pribudli nové články, zobrazí názov a krátky úvod článku s odkazom na úplné znenie článku.

Spomedzi čítačiek RSS si môžete vybrať jednoduchý FeedReader, Google Desktop alebo Netvibes, pre náročnejších užívateľov sú určené FeedDemon (Windows), NewsMac (Mac OS X) či Straw (Linux).

Zabudovanú čítačku RSS kanálov má už internetový prehliadač Microsoft Internet Explorer 7 (Windows, Mac OS X, Linux), Mozilla Firefox (Windows, Mac OS X, Linux), Opera (Windows, Mac OS X, Linux) a Safari (MacOS).

Elektronická služba RSS kanál banoviny.sk ponúka globálny RSS kanál, ktorý obsahuje 100 najnovších článkov. Každá oblasť, podľa ktorých sú triedené aktuality, ma tiež vlastny RSS kanál, ktorý si môžete vložiť do svojej čítačky:

RSS kanály pre banoviny.sk

RSS - Všetky články
RSS - Aktuality
RSS - Naša téma
RSS - Samospráva
RSS - Kultúra
RSS - Rozhovory
RSS - Život v meste
RSS - Výstavba
RSS - Bedeker gurmána
RSS - História
RSS - Šport