RSS kanál banoviny.sk

Nainštalujte si čítačku RSS alebo internetový prehliadač so zabudovanou čítačkou a získajte stály prehľad o najnovších článkoch bez toho, aby ste museli pravidelne navštevovať banoviny.sk a hľadať nové články.

Čítačka RSS pravidelne v zadaných intervaloch kontroluje obsah RSS stránky servera a pokiaľ na nej pribudli nové články, zobrazí názov a krátky úvod článku s odkazom na úplné znenie článku.

Spomedzi čítačiek RSS si môžete vybrať jednoduchý FeedReader, Google Desktop alebo Netvibes, pre náročnejších užívateľov sú určené FeedDemon (Windows), NewsMac (Mac OS X) či Straw (Linux).

Zabudovanú čítačku RSS kanálov má už internetový prehliadač Microsoft Internet Explorer 7 (Windows, Mac OS X, Linux), Mozilla Firefox (Windows, Mac OS X, Linux), Opera (Windows, Mac OS X, Linux) a Safari (MacOS).

Elektronická služba RSS kanál banoviny.sk ponúka globálny RSS kanál, ktorý obsahuje 100 najnovších článkov. Každá oblasť, podľa ktorých sú triedené aktuality, ma tiež vlastny RSS kanál, ktorý si môžete vložiť do svojej čítačky:

RSS kanály pre banoviny.sk

RSS - Všetky články
RSS - Bedeker gurmána
RSS - Bratislava kedysi
RSS - Bývanie & služby
RSS - Doprava
RSS - Kultúra & školstvo
RSS - Pamätníci histórie
RSS - Samospráva
RSS - Šport
RSS - Verejný poriadok
RSS - Výstavba
RSS - Zdravie
RSS - Životné prostredie
RSS - Názory

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.