Devínska Nová Ves

Stredná odborná škola Policajného zboru (SOŠ PZ) Bratislava je jednou z troch výchovno-vzdelávacích inštitúcií v pôsobnosti Ministerstva vnútra (MV) SR. Okrem nej fungujú na Slovensku aj Stredná odborná škola Policajného zboru v Pezinku a Stredná odborná škola Policajného zboru v Košiciach.

  • Život v meste
  • 22.10.2018 10:50

Lampióny rozosvietia nielen Námestie slobody

0 0

Tento týždeň je pre vás pripravených viacero "svetielkujúcich" podujatí. Námestie slobody rozžiari už tento štvrtok lampiónový sprievod, lampášovú prehliadku si užijete vo Svätom Juri. Vaše deti si môžu zasúťažiť o najkrajší tekvicový svetlonos je v Istra centre v Devínskej Novej Vsi.

Bratislavčania rozhodli jednoznačne. Za nového primátora si zvolili mladého ambiciózneho architekta Matúša Valla. Žiadny komunálny politik a ani profesionálny manažér nedokázali tak presvedčiť obyvateľov hlavného mesta ako práve Matúš Vallo. Niektorí ho volili kvôli sympatiám, iní kvôli jeho programu, že chce konečne zmeniť naše mesto k lepšiemu. Bratislavské noviny sa zhovárali s novým primátorom Matúšom Vallom.  

Deti by sme mali chrániť voči infekčným chorobám, najlepšie je očkovanie. Epidemiológovia ale varujú. Na Slovensku klesá zaočkovanosť detí. Ohrozené sú hlavne najmladšie v prvom roku života. Epidemiologička nám porozprávala príbehy, pri ktorých deti na neočkovanosť doplatili.


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.