Devínska Nová Ves

Pomôcť jej v tom majú aj nové pravidlá, ktoré zakazujú vypožičať alebo prenajať majetok mesta či mestskej časti na propagáciu extrémistických názorov. Rovnako chce samospráva postupovať aj v prípade propagácie fašizmu či iných hnutí smerujúcich k potláčaniu základných práv a slobôd.

K mimoriadnej udalosti došlo dnes predpoludním v blízkosti ulice Pavla Horova v mestskej časti Devínska Nová Ves, ktorá je neslávne známa aj tým, že práve tu sa v roku 2010 odohral tzv. devínsky masaker, pri ktorom bolo usmrtených osem osôb. Občania v tejto lokalite zaregistrovali uniformovaných mužov, ktorí prečesávali okolie a neskôr sa objavili informácie o dobitej starenke a mŕtvom mužovi vo výťahu...

AKTUALIZOVANÉ Stredajšie prvé kolo kvalifikácie Ligy majstrov, ktoré sa konalo na Tehelnom poli prilákalo do Bratislavy futbalových fanúšikov z rôznych krajín a tí spôsobili v centre mesta doslova peklo! Agresívni útočníci si to rozdali na Ventúrskej ulici a vyvolali v pešej zóne obrovský chaos. Niektorí ľudia sa dokonca báli, že ide o teroristický útok!


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.