Záhorská Bystrica

  • Zdravie a životný štýl
  • 25.08.2008 17:50

V Záhorskej Bystrici sa môžu vyjadriť k službám

0 0

Obyvatelia Záhorskej Bystrice sa môžu vyjadriť k tomu, aké služby im v mestskej časti najviac chýbajú. Spoločnosť Opera SL Group tu totiž plánuje vybudovať novú štvrť Pod vŕškami, súčasťou ktorej bude aj nákupné stredisko s rozlohou 8 000 metrov štvorcových a menší polyfunkčný obytný komplex s rozlohou 1 000 metrov štvorcových.

  • Záhorská Bystrica
  • 21.08.2008 10:30

Záhorská Bystrica bude mať nové nákupné centrum

0 0

<strong>REKLAMA.</strong> V rámci novej štvrte Záhorskej Bystrice Pod vŕškami vzniknú centrá služieb s plánovanou rozlohou 8 000 m2 a menší obytný komplex s polyfunkciou o rozlohe 1 000 m&#178;.

  • Športoviská
  • 11.07.2008 12:05

Golf Range Country Club, Poľný mlyn

0 0

Golfový klub člen SKGA, driving range, putting, chipping, 4 jamky, klubový dom, tréner, získanie zelenej karty, reštaurácia KARPATIA, jazdecký areál.

  • Samospráva
  • 25.06.2008 13:05

Záhorská Bystrica zatiaľ nemá nové logo

0 0

Súťaž o nové logo, ktoré vyhlásila nedávno mestská časť Záhorská Bystrica sa už skončila, no víťaza nepriniesla. Päťčlenná komisia napokon prvé miesto neudelila.

  • Výstavba
  • 18.06.2008 08:40

V Záhorskej Bystrici vyrastie nová štvrť

0 0

V týchto dňoch sa v Záhorskej Bystrici začína výstavba rezidenčnej štvrte Átria Vlkovka, ktorá bude pozostávať zo 42 átriových domov a šiestich obytných domov. Momentálne sa pracuje na inžinierskych sieťach, štvrť dostavajú o dva roky.

Turistickým podujatím s názvom Jarný útok na hrad Pajštún chce bratislavská mestská časť (MČ) Záhorská Bystrica odštartovať novú tradíciu na privítanie jari. Zraz účastníkov bude v sobotu o 9:00 pri Ľudovom dome, pri soche sv. Floriána v Záhorskej Bystrici.

Hipster, hipsterský štýl a komunita hipsterov. V Bratislave už niekoľko rokov kraľuje trend "hipsterizmu". Ľudia v meste majú na tento trend veľa názorov. Je skupina, ktorá hipsterov „hejtuje“, potom sú tí, ktorým sú hipsteri ľahostajní a tí, pre ktorých sú inšpiratívni. Viete, ako ho identifikujete?

Pomerne veľký ohlas vyvolala fotografia, ktorá sa dnes objavila na facebookovej stránke Bývanie a prenájom. Je na nej zachytená jedna z izieb v štvorizbovom byte na Rajeckej ulici vo Vrakuni, za ktorú si prenajímatelia pýtajú 165 eur. Viacerým diskutujúcim sa zdá byť táto cena prehnaná v porovnaní so životným priestorom, ktorý budúcej podnájomníčke ponúka... A čo si myslíte vy?


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.