VIDEO: Na protest proti prijatiu zákona o hazarde vyzýva primátor aj viacerí starostovia

28.1.2019

Zdroj: FB Zastavmehazard

Páčil sa vám článok?

Už zajtra, teda v utorok,29. januára 2019 by sa mal v NR SR opäť prerokovávať zákon o hazardných hrách, s ktorým predstavitelia bratislavskej samosprávy nesúhlasia a aj prostredníctvom videa vyzývajú ľudí, aby prišli cez obednú prestávku pred parlament protestovať.

"V deň nášho protestu sa bude v Národnej rade SR znovu prerokovávať zákon o hazardných hrách, ktorý pán prezident SR Andrej Kiska vetoval a navrhol ho neprijať ako celok. MY, občania a tiež viacerí starostovia, primátori slovenských miest chceme spolu požiadať poslancov, aby toto veto akceptovali a nový zákon o hazardných hrách neprijali. Príď aj ty pred Národnú radu povedať poslancom NR SR, že zlý zákon hazardu nechceš," píše sa na sociálnej sieti v súvislosti s udalosťou, ktorá je vytvorená na utorok 29. januára 2019 v čase od 12,30 h do 13,00 h.

Užívatelia Facebooku zdieľajú aj toto video, v ktorom sa objavil primátor Matúš Vallo a traja starostovia mestských častí Bratislavy:

Čo si o tejto problematike myslí primátor Bratislavy Matúš Vallo?

Odpoveď nájdete tu:

Svoj názor prezentovala aj starostka Karlovej Vsi Dana Čahojová:

Nesúhlas s prijatím zákona o hazardných hrách vyjadril aj starosta Záhorskej Bystrice Jozef Krúpa:

Pridala sa aj devínska starostka Ľubica Kolková:

(ars, video: FB Zastavmehazard)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.