Záhorská Bystrica

  • Športoviská
  • 11.07.2008 12:05

Golf Range Country Club, Poľný mlyn

0 0

Golfový klub člen SKGA, driving range, putting, chipping, 4 jamky, klubový dom, tréner, získanie zelenej karty, reštaurácia KARPATIA, jazdecký areál.

  • Samospráva
  • 25.06.2008 13:05

Záhorská Bystrica zatiaľ nemá nové logo

0 0

Súťaž o nové logo, ktoré vyhlásila nedávno mestská časť Záhorská Bystrica sa už skončila, no víťaza nepriniesla. Päťčlenná komisia napokon prvé miesto neudelila.

  • Výstavba
  • 18.06.2008 08:40

V Záhorskej Bystrici vyrastie nová štvrť

0 0

V týchto dňoch sa v Záhorskej Bystrici začína výstavba rezidenčnej štvrte Átria Vlkovka, ktorá bude pozostávať zo 42 átriových domov a šiestich obytných domov. Momentálne sa pracuje na inžinierskych sieťach, štvrť dostavajú o dva roky.

Turistickým podujatím s názvom Jarný útok na hrad Pajštún chce bratislavská mestská časť (MČ) Záhorská Bystrica odštartovať novú tradíciu na privítanie jari. Zraz účastníkov bude v sobotu o 9:00 pri Ľudovom dome, pri soche sv. Floriána v Záhorskej Bystrici.

Mestská časť Záhorská Bystrica vyhlásila verejnú anonymnú súťaž o nové logo obce. Novou modernou symbolikou tak chce preniknúť do povedomia vlastných občanov ale aj širokej verejnosti.

  • Športoviská
  • 04.02.2008 14:06

Fajnclub

0 0

Fajnclub je športové centrum v Záhorskej Bystrici v areáli Televízie Markíza, ktoré okrem iného ponúka fitness, squash, saunu, solárium, bazén a masáž.

Keď sa povie Bratislava, tak si možno každý predstaví v súvislosti s naším hlavným mestom niečo iné. My sa chceme pokúsiť zistiť, ktoré dominanty sú najcharakteristickejšie pre väčšinu ľudí - či už rodákov, obyvateľov alebo návštevníkov našej metropoly. Anketa bude mať štyri diely, nakoľko v každom z nich vám ponúkneme možnosť hlasovať aj za to, čo sa vám spája s jednotlivými mestskými časťami.

V bratislavskom kine Lumiére sa dnes uskutočnila novinárska projekcia nového slovenského dokumentárneho filmu Skutok sa stal, ktorý sa vracia k doteraz neuzatvoreným zločinom z obdobia "mečiarizmu" v druhej polovici 90-tych rokov. Po premietaní sme sa stretli s bývalým pracovníkom SIS Oskarom Fegyveresom, ktorý sa vtedy podieľal na zavlečení prezidentovho syna Michala Kováča mladšieho do Rakúska, ale následne bol ochotný o tom vypovedať pred vyšetrovateľom.

Klientelizmus?! Ani nie po troch mesiacoch, čo bol Matúš Vallo zvolený Bratislavčanmi za primátora hlavného mesta, podpísal zmluvu s externou právnou kanceláriou. Za 90-tisíc eur! Zaujímavosťou je, že partnerom a „hlavou“ tejto právnej kancelárie je človek, ktorý od začiatku stál pri vzniku strany Progresívne Slovensko. Pripomeňme, že práve táto strana podporovala Matúša Valla za primátora Bratislavy. Ako to magistrát vysvetľuje?


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.