Záhorská Bystrica

Som Bratislavčan a som na to aj hrdý. Preto ma potešilo, že hoci je Záhorská Bystrica už pekných pár rokov súčasťou hlavného mesta, tabuľa pri krematóriu ukončujúca obec zmizla až začiatkom tohto roka.

  • Výstavba
  • 06.12.2007 09:10

Navrhujú aj reguláciu záhrad a osád

0 0

Mestská časť Záhorská Bystrica zaslala na magistrát desať návrhov na zmeny a doplnky do nového územného plánu. Týkajú sa napríklad nielen rozšírenia možností na výstavbu, ale aj regulácie pre záhrady a chatové osady.

Stavebný boom neobchádza ani malé mestské časti - v Záhorskej Bystrici v blízkosti Bratislavskej ulice onedlho pribudne nový moderný bytový komplex Rezidencia Záhorská.

  • Zdravie a životný štýl
  • 09.04.2007 18:05

Okolie Vápenického potoka je chránené

0 0

Okolie Vápenického potoka v Záhorskej Bystrici je od apríla chránené. Rozhodol o tom Obvodný úrad životného prostredia v Bratislave, ktorý vyhlásil viac ako trojhektárovú plochu v okolí potoka za chránený prvok.

  • Reštaurácie
  • 27.02.2007 10:29

PRI KAPLNKE Reštaurácia

0 0

Reštaurácia v peknom prostredí s príjemným interiérom s kvalitnou kuchyňou. Nachádza sa tu niekoľko členených priestorov a samostatná galéria, v ktorých je možné organizovať promócie, svadby, rodinné oslavy, kary, firemné akcie alebo iné... Nájdete nás v Záhorskej Bystrici, v časti Strmé vŕšky, v tichom a prírodnom prostredí.

AKTUALIZOVANÉ Stredajšie prvé kolo kvalifikácie Ligy majstrov, ktoré sa konalo na Tehelnom poli prilákalo do Bratislavy futbalových fanúšikov z rôznych krajín a tí spôsobili v centre mesta doslova peklo! Agresívni útočníci si to rozdali na Ventúrskej ulici a vyvolali v pešej zóne obrovský chaos. Niektorí ľudia sa dokonca báli, že ide o teroristický útok!


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.