Záhorská Bystrica

  • Samospráva
  • 09.11.2006 06:17

Záhorská Bystrica - zoznam kandidátov

0 0

Miestne zastupiteľstvo mestskej časti Záhorská Bystrica bude mať v ďalšom volebnom období 9 poslancov, ktorí budú zvolení v 1 volebnom obvode.

  • Samospráva
  • 08.11.2006 22:53

Volebný obvod č. 14 - Záhorská Bystrica

0 0

Zoznam kandidátov na poslancov Mestského zastupiteľstva hl. mesta SR Bratislavy za mestskú časť Záhorská Bystrica. Do mestského zastupiteľstva sa v tomto volebnom obvode volí 1 poslanec.

  • Samospráva
  • 05.11.2006 08:09

Prioritou bolo dokončenie kanalizácie

0 0

Výstavba a dokončenie kanalizačnej siete bolo v tomto volebnom období prioritou v Záhorskej Bystrici. Mestská časť zabezpečovala odkanalizovanie obce ekologickým spôsobom vyhovujúcim slovenským i európskym normám.

Tohtoročný posledný májový víkend bude patriť 8. ročníku parkúrovej súťaže Veľká cena Jenewein, ktorej generálnym partnerom je poradenská skupina AJG - Amrop Jenewein Group. V areáli Jazdeckého klubu Karpatia v Záhorskej Bystrici budú počas troch dní 32. majstrovstvá Bratislavskej oblasti a 17. ročník Ceny Karpatie v parkúrovom jazdení. Súťaž vyvrcholí v nedeľu 28. mája najnáročnejšími skokmi - Veľkou cenou Jenewein.

  • Šport
  • 11.05.2006 00:00

Bratislavskí squashisti zaberali

0 0

Slovenskí squashisti mali na prelome apríla a mája bohatý program, v ktorom mali najdôležitejšie miesto majstrovstvá Európy družstiev a majstrovstvá Slovenska juniorov.

  • Výstavba
  • 06.04.2006 00:00

V Záhorskej Bystrici postavia nové byty

0 0

Možnosti bývania v rodinných a bytových domoch pre vyše 3300 ľudí vzniknú už o niekoľko rokov v Záhorskej Bystrici v zóne Krče, kde má vzniknúť nový obytný súbor.

Viacero obyvateľov Podunajských Biskupíc zaregistrovalo včera večer policajnú naháňačku, keď jej motohliadkam po uliciach unikal automobil značky Fiat Punto, ktorý neustále menil smer jazdy a neváhal sa otáčať ani cez trávniky. Policajti museli použiť aj služobné zbrane, aby nakoniec vodiča dostihli, zastavili a spacifikovali. Ukázalo sa, že bol pod vplyvom alkoholu!

AKTUALIZOVANÉ Bratislavský primátor Matúš Vallo dnes zverejnil svoje stanovisko k premnoženiu komárov, ktoré v týchto horúcich dňoch najmä po večeroch štípu a pijú krv väčšine obyvateľov nášho hlavného mesta. Magistrát sa rozhodol pre biologické prípravky, nakoľko chemické postreky pokladá za škodlivé látky pre prírodu, zvieratá, ale v konečnom dôsledku aj pre samotných ľudí...

Regionálny úrad verejného zdravotníctva (RÚVZ) v Bratislave vykoná orientačný monitoring výskytu komárov, o ktorý ho požiadali samosprávy obcí v povodí Moravy. "Na základe tohto monitoringu môže v prípade zistenia zhoršenej epidemiologickej situácie alebo jej bezprostrednej hrozby odporučiť samosprávam vykonať dezinsekčný zásah," uviedla hovorkyňa úradu Katarína Nosálová.


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.