Dúbravka

  • Šport
  • 11.03.1999 09:00

Futbalový cieľ ŠKP Devín sa nemení

0 0

Futbalová Bratislava má v najvyššej súťaži troch zástupcov a ako ukázala minuloročná jeseň, nemusí zostať len pri nich. Lídrom 2. futbalovej ligy sú totiž policajti z Dúbravky - ŠKP Devín a ich cieľ pred jarnou časťou bol jednoznačný - postup!

  • Kultúra
  • 25.02.1999 09:00

Extrémne póly na Vander feste

0 0

V dúbravskom dome kultúry sa 6. a 7. marca uskutoční 3. medzinárodné stretnutie priaznivcov vandrovania po svete, turistov, cestovateľov, cykloturistov, priaznivcov potápania, vodákov, horolezcov VANDER FEST.

  • Zdravie a životný štýl
  • 10.12.1998 09:00

Pripravuje sa výstavba bytov pre mladých

0 0

Mestská časť Dúbravka práve v tomto období pripravuje výstavbu 98 bytov do osobného vlastníctva na Nejedlého ulici, pričom sa predpokladá, že cena za meter štvorcový neprekročí hranicu 20 tisíc korún.

  • Zdravie a životný štýl
  • 10.12.1998 09:00

Pomoc autistom

0 0

Mestská časť Dúbravka sa angažuje aj v programe Phare - v Rozvojových programoch pre autistov, ktorý nadväzuje na doterajšie aktivity v starostlivosti o osoby postihnuté touto chorobou.

Viacero obyvateľov Podunajských Biskupíc zaregistrovalo včera večer policajnú naháňačku, keď jej motohliadkam po uliciach unikal automobil značky Fiat Punto, ktorý neustále menil smer jazdy a neváhal sa otáčať ani cez trávniky. Policajti museli použiť aj služobné zbrane, aby nakoniec vodiča dostihli, zastavili a spacifikovali. Ukázalo sa, že bol pod vplyvom alkoholu!

AKTUALIZOVANÉ Bratislavský primátor Matúš Vallo dnes zverejnil svoje stanovisko k premnoženiu komárov, ktoré v týchto horúcich dňoch najmä po večeroch štípu a pijú krv väčšine obyvateľov nášho hlavného mesta. Magistrát sa rozhodol pre biologické prípravky, nakoľko chemické postreky pokladá za škodlivé látky pre prírodu, zvieratá, ale v konečnom dôsledku aj pre samotných ľudí...

Regionálny úrad verejného zdravotníctva (RÚVZ) v Bratislave vykoná orientačný monitoring výskytu komárov, o ktorý ho požiadali samosprávy obcí v povodí Moravy. "Na základe tohto monitoringu môže v prípade zistenia zhoršenej epidemiologickej situácie alebo jej bezprostrednej hrozby odporučiť samosprávam vykonať dezinsekčný zásah," uviedla hovorkyňa úradu Katarína Nosálová.


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.