Naša téma

Dvoch vzácnych hostí prilákali do Bratislavy organizátori benefičného galaprogramu Štvorlístok pre talenty z občianskeho združenie LECA. Prvou bola slovenská herečka Jana Nagyová, ktorá si zahrala v slávnu Arabelu v rovnomennom televíznom seriáli a druhým český herec a moderátor Pavel Trávniček známy ako princ z filmu Tři oříšky pro Popelku.

  • Zdravie a životný štýl
  • 28.04.2018 08:36

VIDEO: Už ste niekedy videli súboj samčekov o samičku labute?

0 0

Jar už je v plnom prúde aj v obľúbenom letovisku Bratislavčanov - na Slnečných jazerách v Senci. V piatok sa tu pred očami jedného z našich čitateľov odohral zaujímavý súboj dvoch labutích samčekov o srdce ich vyvolenej - labute. Vďaka jeho pohotovosti i odvahe si ho môžete pozrieť aspoň zo záznamu aj vy...

Ak chodievate na Železnú studničku, tak ste si možno tiež všimli, že okolo jedného z jazierok sa nachádzajú staré rybárske móla, ktoré sú doslova v dezolátnom stave. Navyše predstavujú potenciálne nebezpečenstvo napríklad pre deti, keby sa na rozpadávajúce móla pokúšali vstúpiť. Kto je za ich súčasný stav zodpovedný?

„Niekomu napadá saharský piesok, niekoho má príroda radšej,“ napísal mestský poslanec Martin Chren k dvom fotografiám osobného automobilu, ktoré dnes zverejnil na svojom profile na sociálnej sieti. Z príspevku však nie je úplne zrejmé, či v tomto prípade išlo o jeho vozidlo alebo tento zaujímavý úkaz len neušiel jeho pozornému oku...

Obyvatelia Rusoviec si už začali robiť starosti o bociana, ktorý niekoľko dní sedel sám v hniezde neďaleko dominanty obce – kaštieľa. Tento týždeň sa smutne prechádzal po miestnom futbalovom ihrisku, ale o pár hodín neskôr sa osamelý samček konečne dočkal svojej partnerky a radosť z jej príchodu mal nevídanú!


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.