Naša téma

Obyvatelia Koliby budú dnes protestovať proti čiernej stavbe bytovky na Bellovej ulici č. 48. Na mieste bývalého rodinného domu má vyrásť 4-podlažný dom s 11 bytovými jednotkami. Stavebnému povoleniu vydanému starostom Nového Mesta Rudolfom Kusým uplynula platnosť v roku 2013, takže realizovaná stavba je podľa OZ Za lepšiu Kolibu nelegálna.

Naozaj dosť nezvyčajne dopadla pred niekoľkými dňami prepravná kontrola u 61-ročného cestujúceho, ktorý riskol jazdu električkou načierno. Bežne sa takéto situácie končia udelením pokuty 50 eur priamo na mieste alebo sumou 70 eur, ak si necháte vystaviť pokutový blok, ale vďaka iniciatíve samotného revízora DPB nemusel starší pán napokon zaplatiť ani cent! Ako je to možné?

Spoločný koncert britského speváka a hudobníka Stinga s jamajsko-americkým spevákom a raperom Shaggym včera večer takmer do posledného miestečka zaplnil západnú terasu na Bratislavskom hrade. Sting zavítal na Slovensko druhýkrát vo svojej kariére a tento raz strávil v Bratislave až tri dni. Ako sa táto svetoznáma hviezda u nás cítila?

AKTUALIZOVANÉ Stredajšie prvé kolo kvalifikácie Ligy majstrov, ktoré sa konalo na Tehelnom poli prilákalo do Bratislavy futbalových fanúšikov z rôznych krajín a tí spôsobili v centre mesta doslova peklo! Agresívni útočníci si to rozdali na Ventúrskej ulici a vyvolali v pešej zóne obrovský chaos. Niektorí ľudia sa dokonca báli, že ide o teroristický útok!


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.