Naša téma

O obrovskom výtlku na Bencúrovej ulici v Trnávke , do ktorého sa zmestil dospelý človek, sme už písali približne pred mesiacom. Následne bola diera zakrytá prenosnými značkami, ale napokon ju museli rozkopať na niekoľkometrovú jamu pracovníci BVS, keď opravovali prasknuté potrubie, ktoré podmývalo cestu. Včera bolo na tejto ulici poriadne rušno - pod nákladným autom sa prepadla časť vozovky a tak skončilo v jame s potrubím, ktoré sa chystali opravovať.

Jednou z dominánt a atrakcíí Hlavného námestia v Bratislave je aj socha napoleonského vojaka. Počas jarnej, letnej a jesennej sezóny stáva opretá o jednu z lavičiek a patrí k vyhľadávaným umeleckým objektom, s ktorým sa najmä zahraniční turisti radi fotografujú. Už niekoľko dní však socha na námestí chýba. Počas druhého septembrového víkendu ju vylomili neznámi vandali. Zisťovali sme, kedy ju opravia a vrátia na svoje miesto...

Dnes, teda v stredu 19.09. o 09:19 sa začali oficiálne predávať vstupenky na budúcoročný svetový šampionát v ľadovom hokeji, ktorý sa uskutoční po ôsmych rokoch opäť na Slovensku. Už je definitívne, že slovenská reprezentácia odohrá zápasy základnej skupiny v Košiciach, kým v Bratislave bude mať svoje domáce prostredie Česká republika. Koľko peňazí potrebujete na lístok, ak chcete vidieť na vlastné oči aspoň jeden zápas MS?


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.