Lamač

Aj tento rok Mestské lesy Bratislavy vo svojom lesoparku (Kamzík a Partizánska lúka) ponúkajú svoje altánky na grilovanie. K dispozícií bude 53 altánkov. Ak nechcete od rána hľadať, ktorý z nich je voľný, Mestské lesy aj tento rok tri prenajímajú.

V sobotu o siedmej hodine začali spolurozhodovať o mene piateho prezidenta SR i v bratislavskom Lamači. Preferovanému kandidátovi na post hlavy štátu odovzdávajú voliči hlas v priestoroch základnej školy, kde sa nachádzajú volebné miestnosti všetkých šiestich volebných okrskov v mestskej časti.

  • Záhorská Bystrica
  • 22.02.2019 08:26

OLO od marca obnovuje odvoz bioodpadu, takéto sú pravidlá

0 0

Bratislavská mestská spoločnosť Odvoz a likvidácia odpadu (OLO) začne s odvozom biologicky rozložiteľného komunálneho odpadu zo záhrad od piatka 1. 3. 2019. Odvoz bio odpadu potrvá do 30. 11. 2019.

V lamačskom miestnom zastupiteľstve sa na začiatku volebného obdobia poslanci sporia pre obsadenie odborných komisií miestneho zastupiteľstva. Za ich kreovanie kritizuje poslanec Radoslav Olekšák (kandidoval za Nezávislé fórum) poslanca Matúša Harmaňoša (Team Vallo). Nepáčia sa mu jeho rodinné väzby na členov komisií.


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.