Dúbravka

 • Zdravie a životný štýl
 • 08.07.1999 09:00

Benefičná pomoc resocializácii

0 0

V polovici júna sa v Dome kultúry Dúbravka uskutočnilo benefičné predstavenie hry Lord Norton a jeho sluha James, v ktorom sa predstavili Marián Zednikovič a Stano Dančiak.

 • Kultúra
 • 03.06.1999 09:00

Humorný návrat KBK - KamBek

0 0

V Dome kultúry Dúbravka je od piatku 4. júna výstava kresleného humoru členov KBK KamBek, čiže návrat po 10 rokoch na panely, čo znamenajú svet.

 • Šport
 • 11.03.1999 09:00

Futbalový cieľ ŠKP Devín sa nemení

0 0

Futbalová Bratislava má v najvyššej súťaži troch zástupcov a ako ukázala minuloročná jeseň, nemusí zostať len pri nich. Lídrom 2. futbalovej ligy sú totiž policajti z Dúbravky - ŠKP Devín a ich cieľ pred jarnou časťou bol jednoznačný - postup!

 • Kultúra
 • 25.02.1999 09:00

Extrémne póly na Vander feste

0 0

V dúbravskom dome kultúry sa 6. a 7. marca uskutoční 3. medzinárodné stretnutie priaznivcov vandrovania po svete, turistov, cestovateľov, cykloturistov, priaznivcov potápania, vodákov, horolezcov VANDER FEST.

 • Zdravie a životný štýl
 • 10.12.1998 09:00

Pripravuje sa výstavba bytov pre mladých

0 0

Mestská časť Dúbravka práve v tomto období pripravuje výstavbu 98 bytov do osobného vlastníctva na Nejedlého ulici, pričom sa predpokladá, že cena za meter štvorcový neprekročí hranicu 20 tisíc korún.

 • Zdravie a životný štýl
 • 10.12.1998 09:00

Pomoc autistom

0 0

Mestská časť Dúbravka sa angažuje aj v programe Phare - v Rozvojových programoch pre autistov, ktorý nadväzuje na doterajšie aktivity v starostlivosti o osoby postihnuté touto chorobou.

Keď sa povie Bratislava, tak si možno každý predstaví v súvislosti s naším hlavným mestom niečo iné. My sa chceme pokúsiť zistiť, ktoré dominanty sú najcharakteristickejšie pre väčšinu ľudí - či už rodákov, obyvateľov alebo návštevníkov našej metropoly. Anketa bude mať štyri diely, nakoľko v každom z nich vám ponúkneme možnosť hlasovať aj za to, čo sa vám spája s jednotlivými mestskými časťami.

V bratislavskom kine Lumiére sa dnes uskutočnila novinárska projekcia nového slovenského dokumentárneho filmu Skutok sa stal, ktorý sa vracia k doteraz neuzatvoreným zločinom z obdobia "mečiarizmu" v druhej polovici 90-tych rokov. Po premietaní sme sa stretli s bývalým pracovníkom SIS Oskarom Fegyveresom, ktorý sa vtedy podieľal na zavlečení prezidentovho syna Michala Kováča mladšieho do Rakúska, ale následne bol ochotný o tom vypovedať pred vyšetrovateľom.

Klientelizmus?! Ani nie po troch mesiacoch, čo bol Matúš Vallo zvolený Bratislavčanmi za primátora hlavného mesta, podpísal zmluvu s externou právnou kanceláriou. Za 90-tisíc eur! Zaujímavosťou je, že partnerom a „hlavou“ tejto právnej kancelárie je človek, ktorý od začiatku stál pri vzniku strany Progresívne Slovensko. Pripomeňme, že práve táto strana podporovala Matúša Valla za primátora Bratislavy. Ako to magistrát vysvetľuje?


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.