Dúbravka

  • Zdravie a životný štýl
  • 06.06.2008 08:40

Odpad po zničených chatách zostal v lese

0 0

Na značný neporiadok, špinu a odpadky v rekreačnej a záhradkárskej oblasti v Dúbravke - Krčacoch, nás upozornila Eva Petrášková z tejto mestskej časti. Podľa nej devastáciu územia, ktoré je sčasti lesoparkom, začali neprispôsobiví občania.

  • Doprava
  • 02.05.2008 09:40

Klasický systém preferencie u nás nemáme

0 0

Na nevyužívanie svetelnej signalizácie pre električky vodičmi na zastávkach v Dúbravke nás upozornil čitateľ Robert Glinda. V liste napísal, že dopravný podnik ich nedávno nainštaloval na zastávky, po ktorých nasleduje križovatka.

  • Reštaurácie
  • 18.04.2008 13:07

FURMANSKÁ Reštaurácia

0 0

Štýlová reštaurácia s kapacitou 45 miest vám ponúka pestrý a zaujímavý jedálny lístok zo slovenskej, českej a maďarskej kuchyne. Všetky suroviny sú starostlivo vybrané naším šéfkuchárom a v každom ročnom období prinášame na stôl to najlepšie, čo príroda ponúka. Chuť jedla podčiarkne dobré víno, a preto sme si dali záležať na širokom sortimente vín.

Na Strednú priemyselnú školu elektrotechnickú na ulici Karola Adlera v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja už v najbližších týždňoch nainštalujú demonštratívny fotovoltický systém, z ktorého budú získavať elektrickú energiu pre potreby školy.

  • Samospráva
  • 16.04.2008 07:10

Dúbravka podporí športové a kultúrne kluby

0 0

Mestská časť Dúbravka podporí niektoré kultúrne a športové kluby, ktoré pôsobia na jej území. Zo svojho rozpočtu na tento rok vyčlení 800-tisíc korún, ktoré si podľa predložených žiadostí rozdelí päť klubov.

V Dúbravke budú cez víkend opravovať električkové priecestie na križovatke Saratovská - Drobného. Električková doprava nebude vylúčená, obmedzená bude ale autobusová doprava v hornej časti Dúbravky. Linky číslo 26, 83 a N34 budú premávať po upravených trasách.

AKTUALIZOVANÉ Stredajšie prvé kolo kvalifikácie Ligy majstrov, ktoré sa konalo na Tehelnom poli prilákalo do Bratislavy futbalových fanúšikov z rôznych krajín a tí spôsobili v centre mesta doslova peklo! Agresívni útočníci si to rozdali na Ventúrskej ulici a vyvolali v pešej zóne obrovský chaos. Niektorí ľudia sa dokonca báli, že ide o teroristický útok!


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.