Dúbravka

  • Kultúra
  • 08.03.2008 08:00

Tragikomédia o odvrátenej strane lásky

0 0

V Dome kultúry Dúbravka na Saratovskej 2/A môžete 13. marca o 19.00 h vidieť komédiu talianskeho dramatika Daria Fo a Franky Rame Otvorené manželstvo so známymi českými hercami Karlom Rodenom a Janou Krausovou.

Materská škola Bazovského a Materská škola Pekníkova v mestskej časti Dúbravka nebudú v školskom roku 2008/2009 v útlmovom režime. Rozhodli o tom dúbravskí poslanci na zasadnutí miestneho zastupiteľstva.

  • Kultúra
  • 09.02.2008 08:00

Do divadla Bez predsudkov

0 0

Máte predsudky? Môžete sa ich zbaviť na divadelnom predstavení hry Bez predsudkov, na ktorom vás v Dome kultúry v Dúbravke privítajú známi českí herci Jana Paulová a Pavel Zedníček.

Viacero obyvateľov Podunajských Biskupíc zaregistrovalo včera večer policajnú naháňačku, keď jej motohliadkam po uliciach unikal automobil značky Fiat Punto, ktorý neustále menil smer jazdy a neváhal sa otáčať ani cez trávniky. Policajti museli použiť aj služobné zbrane, aby nakoniec vodiča dostihli, zastavili a spacifikovali. Ukázalo sa, že bol pod vplyvom alkoholu!

AKTUALIZOVANÉ Bratislavský primátor Matúš Vallo dnes zverejnil svoje stanovisko k premnoženiu komárov, ktoré v týchto horúcich dňoch najmä po večeroch štípu a pijú krv väčšine obyvateľov nášho hlavného mesta. Magistrát sa rozhodol pre biologické prípravky, nakoľko chemické postreky pokladá za škodlivé látky pre prírodu, zvieratá, ale v konečnom dôsledku aj pre samotných ľudí...

Regionálny úrad verejného zdravotníctva (RÚVZ) v Bratislave vykoná orientačný monitoring výskytu komárov, o ktorý ho požiadali samosprávy obcí v povodí Moravy. "Na základe tohto monitoringu môže v prípade zistenia zhoršenej epidemiologickej situácie alebo jej bezprostrednej hrozby odporučiť samosprávam vykonať dezinsekčný zásah," uviedla hovorkyňa úradu Katarína Nosálová.


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.