SLEDUJEME UZÁVERY MLYNSKÉ NIVY A R7/D4

  • Uzávery Mlynské nivy a D4/R7
  • 15.02.2019 09:07

Deň D je tu: V meste sa od piatka začínajú rozsiahle dopravné obmedzenia

0 0

V Bratislave sa od piatka začínajú rozsiahle dopravné obmedzenia. Súvisieť budú s výstavbou diaľnice D4 a rýchlostnej cesty R7, konkrétne prestavbou mimoúrovňovej križovatky Prievoz, a s výstavbou podzemného kruhového objazdu na rekonštruovanej časti ulice Mlynské nivy.

  • Uzávery Mlynské nivy a D4/R7
  • 14.02.2019 13:21

Veľké dopravné obmedzenia: Takto sa na ne pripravili policajti

0 0

Vodičov v Bratislave čaká už od piatku a následne najmä od pondelka pre výstavbu diaľnice D4/R7, konkrétne pre prestavbu mimoúrovňovej križovatky Prievoz a pre výstavbu podzemného kruhového objazdu na rekonštruovanej časti ulice Mlynské nivy veľmi náročné obdobie. Polícia dnes infrormovala, ako je na rozsiahle dopravné uzáverypripravená.

  • Uzávery Mlynské nivy a D4/R7
  • 14.02.2019 08:07

FOTO: Dopravné uzávery v meste sa budú dať sledovať kamerami online

0 0

V súvislosti s úplnou uzáverou ulice Mlynské nivy a kruhovej križovatky pod Prístavným mostom mohlo mesto prijať len také opatrenia, aké umožnila jeho dopravná sieť. V Tablet.TV to skonštatovala viceprimátorka Bratislavy Tatiana Kratochvílová.

  • Uzávery Mlynské nivy a D4/R7
  • 13.02.2019 15:59

Dopravné uzávery a obmedzenia: Horúca linka bude mať číslo 0800 24 2000

0 0

Bratislava zriadila pre rozsiahle dopravné obmedzenia, ktoré nastanú v meste od piatka 15. februára, horúcu linku. Jej číslo bude 0800 24 2000 a prostredníctvom nej môže verejnosť hlásiť problémy v doprave, ale pýtať sa aj otázky v súvislosti s dopravnými riešeniami.

Rannú dopravu v Bratislave poriadne spomalili nové bus pruhy, ktoré pribudli na Bajkalskej ulici. Vodiči nechápali, čo sa deje, v spojitosti s veľkými dopravnými uzáverami v súvislosti s budovaním obchvatu boli totiž avizované len bus pruhy na Gagarinovej.

„Na Petržalke som vždy miloval zeleň, no zároveň mi vždy prekážalo, ako sa k nej správame. A môj postoj sa nezmenil ani dnes,“ hovorí Peter Farkašovský (22), ktorý do Petržalky priniesol plogging – beh, pri ktorom zbierate odpadky.

Už takmer šesť rokov je úplne prázdny a nevyužitý komplex budov bývalého SOU železničného, ktorý sa v mestskej časti Rača, konkrétne ulici Na pántoch. Súčasťou objektu je výšková budova, kde bol kedysi internát, ale aj učebne, dielne, jedáleň, telocvičňa či dokonca bazén. Všetko je opustené od 31.12.2013, kedy školu zatvorili a odvtedy to tu pomaly chátra...


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.