SLEDUJEME UZÁVERY MLYNSKÉ NIVY A R7/D4

  • Uzávery Mlynské nivy a D4/R7
  • DNES, 09:27

FOTO a VIDEO: Aká bola situácia ráno na cestách?

0 0

Zápchy tam, kde to nik nečakal. Tak možno charakterizovať dnešné ráno v bratislavských uliciach. Správu budeme dopĺňať o ďalšie informácie, fotografie a videá. Na úvodnej fotografii situácia na Prístavnom moste.

  • Uzávery Mlynské nivy a D4/R7
  • 15.02.2019 09:07

Deň D je tu: V meste sa od piatka začínajú rozsiahle dopravné obmedzenia

0 0

V Bratislave sa od piatka začínajú rozsiahle dopravné obmedzenia. Súvisieť budú s výstavbou diaľnice D4 a rýchlostnej cesty R7, konkrétne prestavbou mimoúrovňovej križovatky Prievoz, a s výstavbou podzemného kruhového objazdu na rekonštruovanej časti ulice Mlynské nivy.

  • Uzávery Mlynské nivy a D4/R7
  • 14.02.2019 13:21

Veľké dopravné obmedzenia: Takto sa na ne pripravili policajti

0 0

Vodičov v Bratislave čaká už od piatku a následne najmä od pondelka pre výstavbu diaľnice D4/R7, konkrétne pre prestavbu mimoúrovňovej križovatky Prievoz a pre výstavbu podzemného kruhového objazdu na rekonštruovanej časti ulice Mlynské nivy veľmi náročné obdobie. Polícia dnes infrormovala, ako je na rozsiahle dopravné uzáverypripravená.

  • Uzávery Mlynské nivy a D4/R7
  • 14.02.2019 08:07

FOTO: Dopravné uzávery v meste sa budú dať sledovať kamerami online

0 0

V súvislosti s úplnou uzáverou ulice Mlynské nivy a kruhovej križovatky pod Prístavným mostom mohlo mesto prijať len také opatrenia, aké umožnila jeho dopravná sieť. V Tablet.TV to skonštatovala viceprimátorka Bratislavy Tatiana Kratochvílová.

Bratislavčania v hlasovaní rozhodli, že z občianskeho rozpočtu mesta (vo výške 50 000 eur) pôjde 9495 eur na projekt s názvom „Bez bariér za zdravím", a to na zlepšenie podmienok pre chodcov, cyklistov, matky s kočíkmi a občanov so zníženou schopnosťou pohybu v okolí Nemocnice s poliklinikou na  Antolskej neďaleko jazera Veľký draždiak.


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.