SLEDUJEME UZÁVERY MLYNSKÉ NIVY A R7/D4

  • Uzávery Mlynské nivy a D4/R7
  • 05.03.2019 09:16

Vodiči sa zdržia najmä na zjazde z Prístavného mosta na Bajkalskú

0 0

V utorok ráno sa vodiči v Bratislave zdržia najmä na zjazde z Prístavného mosta na Bajkalskú, zdržanie predstavuje približne 30 minút. Kolóny sa podľa Zelenej vlny RTVS vyskytujú aj na zjazde z D1 od Zlatých Pieskov po Prístavný most, kde sa vodiči zdržia asi 30 minút.

  • Uzávery Mlynské nivy a D4/R7
  • 04.03.2019 18:27

Dopravné obmedzenia: Ľudia začali viac využívať verejnú dopravu

0 0

Rozsiahle dopravné obmedzenia v Bratislave a z toho plynúce zvýšené riziko dopravných kolón pomohli motivovať k intenzívnejšiemu využitiu prostriedkov verejnej dopravy. Naznačuje to štatistika predajnosti týždňových cestovných lístkov v rámci Integrovaného dopravného systému v Bratislavskom kraji (IDS BK).

  • Uzávery Mlynské nivy a D4/R7
  • 25.02.2019 08:51

Situácia na cestách bola ráno napriek niekoľkým nehodám pokojná

0 0

Obávané dopravné peklo zatiaľ nenastalo. Tento týždeň tomu zrejme pomôžu i prázdniny, ktoré máme v Bratislavskom kraji. Situácia na cestách v Bratislave bola totiž v pondelok ráno relatívne pokojná, vodičov netrápili žiadne väčšie zdržania ani kolóny. V ranných hodinách sa však stali viaceré dopravné nehody, informujú o tom Zelená vlna RTVS a Stellacentrum.

  • Uzávery Mlynské nivy a D4/R7
  • 20.02.2019 09:20

Vodiči sa miestami zdržia 20 minút,doprava je však relatívne plynulá

0 0

Ranná doprava v Bratislave je v stredu aj napriek obmedzeniam na križovatke Prievoz a na ulici Mlynské nivy relatívne plynulá. Zelená vlna RTVS upozorňuje na zdržanie 10 až 20 minút na Gagarinovej smerom do centra, na Záhradníckej, Rožňavskej, Vajnorskej a Račianskej.

  • Uzávery Mlynské nivy a D4/R7
  • 18.02.2019 19:01

Vallo: Je veľmi skoro hovoriť, či sa to zvládlo, čakáme na ďalšie dni

0 0

Je veľmi skoro hovoriť, či sa to zvládlo, alebo nezvládlo, čakáme na ďalšie dni a dáta. Vyhlásil to primátor Bratislavy Matúš Vallo v súvislosti s prvým náporom na dopravu v hlavnom meste pre rozsiahle obmedzenia, ktoré od piatka (15. 2.) postupne nastali na križovatke Prievoz a na ulici Mlynské nivy. Vallo uviedol, že na dopravnú situáciu sa snažia operatívne reagovať.

Keď sa povie Bratislava, tak si možno každý predstaví v súvislosti s naším hlavným mestom niečo iné. My sa chceme pokúsiť zistiť, ktoré dominanty sú najcharakteristickejšie pre väčšinu ľudí - či už rodákov, obyvateľov alebo návštevníkov našej metropoly. Anketa bude mať štyri diely, nakoľko v každom z nich vám ponúkneme možnosť hlasovať aj za to, čo sa vám spája s jednotlivými mestskými časťami.

V bratislavskom kine Lumiére sa dnes uskutočnila novinárska projekcia nového slovenského dokumentárneho filmu Skutok sa stal, ktorý sa vracia k doteraz neuzatvoreným zločinom z obdobia "mečiarizmu" v druhej polovici 90-tych rokov. Po premietaní sme sa stretli s bývalým pracovníkom SIS Oskarom Fegyveresom, ktorý sa vtedy podieľal na zavlečení prezidentovho syna Michala Kováča mladšieho do Rakúska, ale následne bol ochotný o tom vypovedať pred vyšetrovateľom.

Klientelizmus?! Ani nie po troch mesiacoch, čo bol Matúš Vallo zvolený Bratislavčanmi za primátora hlavného mesta, podpísal zmluvu s externou právnou kanceláriou. Za 90-tisíc eur! Zaujímavosťou je, že partnerom a „hlavou“ tejto právnej kancelárie je človek, ktorý od začiatku stál pri vzniku strany Progresívne Slovensko. Pripomeňme, že práve táto strana podporovala Matúša Valla za primátora Bratislavy. Ako to magistrát vysvetľuje?


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.