SLEDUJEME UZÁVERY MLYNSKÉ NIVY A R7/D4

  • Uzávery Mlynské nivy a D4/R7
  • 05.03.2019 09:16

Vodiči sa zdržia najmä na zjazde z Prístavného mosta na Bajkalskú

0 0

V utorok ráno sa vodiči v Bratislave zdržia najmä na zjazde z Prístavného mosta na Bajkalskú, zdržanie predstavuje približne 30 minút. Kolóny sa podľa Zelenej vlny RTVS vyskytujú aj na zjazde z D1 od Zlatých Pieskov po Prístavný most, kde sa vodiči zdržia asi 30 minút.

  • Uzávery Mlynské nivy a D4/R7
  • 04.03.2019 18:27

Dopravné obmedzenia: Ľudia začali viac využívať verejnú dopravu

0 0

Rozsiahle dopravné obmedzenia v Bratislave a z toho plynúce zvýšené riziko dopravných kolón pomohli motivovať k intenzívnejšiemu využitiu prostriedkov verejnej dopravy. Naznačuje to štatistika predajnosti týždňových cestovných lístkov v rámci Integrovaného dopravného systému v Bratislavskom kraji (IDS BK).

  • Uzávery Mlynské nivy a D4/R7
  • 25.02.2019 08:51

Situácia na cestách bola ráno napriek niekoľkým nehodám pokojná

0 0

Obávané dopravné peklo zatiaľ nenastalo. Tento týždeň tomu zrejme pomôžu i prázdniny, ktoré máme v Bratislavskom kraji. Situácia na cestách v Bratislave bola totiž v pondelok ráno relatívne pokojná, vodičov netrápili žiadne väčšie zdržania ani kolóny. V ranných hodinách sa však stali viaceré dopravné nehody, informujú o tom Zelená vlna RTVS a Stellacentrum.

  • Uzávery Mlynské nivy a D4/R7
  • 20.02.2019 09:20

Vodiči sa miestami zdržia 20 minút,doprava je však relatívne plynulá

0 0

Ranná doprava v Bratislave je v stredu aj napriek obmedzeniam na križovatke Prievoz a na ulici Mlynské nivy relatívne plynulá. Zelená vlna RTVS upozorňuje na zdržanie 10 až 20 minút na Gagarinovej smerom do centra, na Záhradníckej, Rožňavskej, Vajnorskej a Račianskej.

  • Uzávery Mlynské nivy a D4/R7
  • 18.02.2019 19:01

Vallo: Je veľmi skoro hovoriť, či sa to zvládlo, čakáme na ďalšie dni

0 0

Je veľmi skoro hovoriť, či sa to zvládlo, alebo nezvládlo, čakáme na ďalšie dni a dáta. Vyhlásil to primátor Bratislavy Matúš Vallo v súvislosti s prvým náporom na dopravu v hlavnom meste pre rozsiahle obmedzenia, ktoré od piatka (15. 2.) postupne nastali na križovatke Prievoz a na ulici Mlynské nivy. Vallo uviedol, že na dopravnú situáciu sa snažia operatívne reagovať.

AKTUALIZOVANÉ Stredajšie prvé kolo kvalifikácie Ligy majstrov, ktoré sa konalo na Tehelnom poli prilákalo do Bratislavy futbalových fanúšikov z rôznych krajín a tí spôsobili v centre mesta doslova peklo! Agresívni útočníci si to rozdali na Ventúrskej ulici a vyvolali v pešej zóne obrovský chaos. Niektorí ľudia sa dokonca báli, že ide o teroristický útok!


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.