SLEDUJEME UZÁVERY MLYNSKÉ NIVY A R7/D4

  • Uzávery Mlynské nivy a D4/R7
  • 04.03.2019 18:27

Dopravné obmedzenia: Ľudia začali viac využívať verejnú dopravu

0 0

Rozsiahle dopravné obmedzenia v Bratislave a z toho plynúce zvýšené riziko dopravných kolón pomohli motivovať k intenzívnejšiemu využitiu prostriedkov verejnej dopravy. Naznačuje to štatistika predajnosti týždňových cestovných lístkov v rámci Integrovaného dopravného systému v Bratislavskom kraji (IDS BK).

  • Uzávery Mlynské nivy a D4/R7
  • 25.02.2019 08:51

Situácia na cestách bola ráno napriek niekoľkým nehodám pokojná

0 0

Obávané dopravné peklo zatiaľ nenastalo. Tento týždeň tomu zrejme pomôžu i prázdniny, ktoré máme v Bratislavskom kraji. Situácia na cestách v Bratislave bola totiž v pondelok ráno relatívne pokojná, vodičov netrápili žiadne väčšie zdržania ani kolóny. V ranných hodinách sa však stali viaceré dopravné nehody, informujú o tom Zelená vlna RTVS a Stellacentrum.

  • Uzávery Mlynské nivy a D4/R7
  • 20.02.2019 09:20

Vodiči sa miestami zdržia 20 minút,doprava je však relatívne plynulá

0 0

Ranná doprava v Bratislave je v stredu aj napriek obmedzeniam na križovatke Prievoz a na ulici Mlynské nivy relatívne plynulá. Zelená vlna RTVS upozorňuje na zdržanie 10 až 20 minút na Gagarinovej smerom do centra, na Záhradníckej, Rožňavskej, Vajnorskej a Račianskej.

  • Uzávery Mlynské nivy a D4/R7
  • 18.02.2019 19:01

Vallo: Je veľmi skoro hovoriť, či sa to zvládlo, čakáme na ďalšie dni

0 0

Je veľmi skoro hovoriť, či sa to zvládlo, alebo nezvládlo, čakáme na ďalšie dni a dáta. Vyhlásil to primátor Bratislavy Matúš Vallo v súvislosti s prvým náporom na dopravu v hlavnom meste pre rozsiahle obmedzenia, ktoré od piatka (15. 2.) postupne nastali na križovatke Prievoz a na ulici Mlynské nivy. Vallo uviedol, že na dopravnú situáciu sa snažia operatívne reagovať.

  • Uzávery Mlynské nivy a D4/R7
  • 18.02.2019 17:18

V popoludňajšej špičke hlásia vodiči zdržanie do 15 minút

0 0

V popoludňajšej dopravnej špičke v Bratislave hlásia vodiči zdržanie do 15 minút. Takýto čas si vodiči postoja v kolóne na Hradskej a Gagarinovej smerom do mestskej časti Vrakuňa. Kolóna je aj pred Stupavou smerom z Bratislavy. Vodiči sa tu zdržia do desať minút. Informuje o tom Zelená vlna RTVS.

Tragédia, keď pre požiar v ubytovni na Mlynských luhoch prišli minulý mesiac o život traja ľudia, pripomenula zúfalú situáciu s dostupnými nájomnými bytmi v našom hlavnom meste. Potrebujú ich seniori, obyvatelia z reštituovaných domov, mladé rodiny s deťmi, učitelia či policajti... Ak sa chceme porovnávať s inými mestami, tak v Bratislave by muselo pribudnúť 10-tisíc mestských bytov ročne. Skutočnosť? Za 10 rokov to bolo len 57 bytov, čo je asi 5 bytov za rok, konštatuje viceprimátorka Bratislavy LUCIA ŠTASSELOVÁ.

Ku kurióznej situácii dnes došlo v ženskej prvej futbalovej lige, keď sa hrali v Bratislave takmer súčasne dva zápasy. O 10:30 h privítal ŠK Slovan Bratislava hráčky Partizánu Bardejov na ihrisku "v jame" pri Kuchajde a len o 100 metrov ďalej sa o 12:00 h začalo stretnutie medzi NMŠK Vitana Bratislava a FC Nitra. V oboch prípadoch uspeli Bratislavčanky, keď belasé zvíťazili 2:0 a červeno-biele 2:1.

Vyzerá to tak, že organizátori MS v hokeji sa trochu prepočítali, keď zriadili záchytné parkoviská pre návštevníkov svetového šampionátu s takou veľkou kapacitou. Oplotené či vyznačené plochy na Tyršovom nábreží, respektíve pri štadióne ŠKP v Dúbravke sú väčšinou úplne prázdne alebo sa na nich nachádza len pár áut, čo mnohých Bratislavčanov irituje...


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.