SLEDUJEME UZÁVERY MLYNSKÉ NIVY A R7/D4

(pr) Ulica Mlynské nivy je jednou z hlavných tranzitných tepien Bratislavy. Nesiahlo sa do nej takmer 40 rokov. To sa, našťastie, stáva minulosťou. Investor HB Reavis sa od mája minulého roka pustil do jej komplexnej rekonštrukcie, aby slúžila aj ďalším generáciám. Pre efektívnejší postup prác a aby sme sa všetci vyhli neustálym zmenám v organizácii dopravy, pristupuje mesto v spolupráci s investorom od 15. februára k uzávere tejto ulice v časti Nivy.

  • Uzávery Mlynské nivy a D4/R7
  • 30.01.2019 15:45

Aké zmeny čakajú na vodičov a chodcov po uzatvorení ulice Mlynské nivy?

0 0

V polovici budúceho mesiaca, teda od 15. februára dôjde k uzávere úseku ulice Mlynské nivy medzi ulicami Karadžičova a Svätoplukova. Čo to bude v praxi znamenať pre individuálnu dopravu a chodcov, ktorí sa budú chcieť dostať napríklad k autobusovej stanici?

  • Uzávery Mlynské nivy a D4/R7
  • 29.01.2019 12:02

Ako budú premávať linky MHD počas rekonštrukcie ulice Mlynské nivy?

0 0

Dopravný podnik Bratislava informuje cestujúcu verejnosť, že od 18. februára 2019 od začiatku dennej premávky bude z dôvodu celkovej rekonštrukcie komunikácie Mlynské nivy vylúčená doprava na ulici Mlynské nivy v úseku od križovatky so Svätoplukovou ulicou po križovatku s Karadžičovou ulicou.

Bratislavu čaká podľa jej primátora dopravné peklo a na cestách nastanú kvôli dvom kľúčovým stavebným projektom ťažké časy. Keďže sa im nedá vyhnúť, je treba urobiť všetko preto, aby ich obyvatelia hlavného mesta dokázali prekonať. V relácii Hlavné mesto na Tablet.TV to uviedol primátor Bratislavy Matúš Vallo.

Bratislavú čaká v súvislosti s výstavbou nultého obchvatu hneď niekoľko dopravných obmedzení. Už v pondelok začne čiastočná uzávierka diaľničného zjazdu D1 v smere Petržalka – centrum, a taktiež čiastočná uzávierka diaľnice D4 v križovatke Jarovce v smere z Rakúska.

AKTUALIZOVANÉ Stredajšie prvé kolo kvalifikácie Ligy majstrov, ktoré sa konalo na Tehelnom poli prilákalo do Bratislavy futbalových fanúšikov z rôznych krajín a tí spôsobili v centre mesta doslova peklo! Agresívni útočníci si to rozdali na Ventúrskej ulici a vyvolali v pešej zóne obrovský chaos. Niektorí ľudia sa dokonca báli, že ide o teroristický útok!


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.