Petržalka

Mestská časť, ktorá je správcom tohto najstaršieho verejného parku v strednej Európe, vysúťažila vo verejnom obstarávaní firmu, ktorá vypracuje inventarizáciu stromov v parku i na Tyršovom nábreží. Aktuálny stav drevín je totiž neznámy, keďže k dispozícii je len posudok z roku 2005.

  • Staré Mesto
  • 20.09.2018 12:51

Sobota bude patriť ženám: Pobežia svoj beh

0 0

Ženský beh sa teší z rok na rok čoraz väčšej obľube. Trate behu 7. ročníka vedú po nábrežnej promenáde, po lávkach Mosta Apollo a Starého mosta s atraktívnym dobehom do nákupného centra Eurovea.

Letná sezóna na bratislavských kúpaliskách patriacich pod Správu telovýchovných a rekreačných zariadení (STaRZ) sa skončila v nedeľu 2. septembra, ale priaznivé slnečné počasie využili na predĺženie leta napríklad na Matadorke v Petržalke, kde bol pre plavcov k dispozícii veľký bazén ešte aj tento týždeň. Dnes a cez víkend bude kúpalisko zatvorené, ale v pondelok poobede bazén opäť pre verejnosť sprístupnia...

(pr) Rozhovor s petržalským aktivistom, kandidátom na starostu a mestského poslanca Miroslavom Dragunom. Medzi priority možného budúceho starostu je podpora petržalských rodín, seniorov, záchrana Sadu Janka Kráľa.


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.