Jarovce

Železnice Slovenskej republiky plánujú osadiť závory na frekventované a nebezpečné železničné priecestie na ceste z Petržalky do Jaroviec. Závory by mali byť realitou najneskôr do konca tohto roka.

  • Zdravie a životný štýl
  • 13.09.2007 07:00

Za dvermi je nový spor o ochranu prírody

0 0

Za dvermi je možno nový dlhotrvajúci spor medzi ochranármi a investormi, tentoraz ide o priestor na pravom brehu Dunaja, približne od ramena Zuzana po Jarovské rameno.

  • Bedeker gurmána
  • 22.06.2007 09:32

Na tento vidiecky dvor nemá veľa palácov

0 0

Pamätáme sa na reštauráciu JAROVSKÝ DVOR, keď mala oveľa skromnejšiu ponuku aj orientáciu. Varili tu dobre aj vtedy, ale s dneškom sa to absolútne porovnať nedá.

  • Reštaurácie
  • 22.06.2007 09:32

JAROVSKÝ DVOR

0 0

Reštaurácia sa nachádza v pohraničnej obci Jarovce vo veľmi príjemnom prostredí. Môžete tu ochutnať veľké množstvo regionálnych špecialít, vynikajúcich jedál, najlepšiu pizzu v celom okolí, ako aj jedinečné grilované rebierka a kolená. Ďalšou našou špecialitou sú pečené prasiatka, ktoré vám pripravíme na objednávku.

AKTUALIZOVANÉ Stredajšie prvé kolo kvalifikácie Ligy majstrov, ktoré sa konalo na Tehelnom poli prilákalo do Bratislavy futbalových fanúšikov z rôznych krajín a tí spôsobili v centre mesta doslova peklo! Agresívni útočníci si to rozdali na Ventúrskej ulici a vyvolali v pešej zóne obrovský chaos. Niektorí ľudia sa dokonca báli, že ide o teroristický útok!


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.