Jarovce

  • Kultúra
  • 22.06.2007 09:18

Knieža Batthyány bol lekárom chudobných

0 0

Koncom apríla schválilo mestské zastupiteľstvo názvy ulíc, ktoré nesú svoje pomenovanie podľa významných osobností, ktoré však nie sú vždy všeobecne známe. Jedna z nových ulíc nesie názov Batthyányho.

  • Samospráva
  • 10.05.2007 08:44

Ulice dostali mená po významných osobnostiach

0 0

Názvy niektorých ulíc nesú pomenovania podľa významných osobností, ktoré však nie sú všeobecne známe. Tak je to aj v prípade ulíc, ktorých názvy koncom apríla schválilo mestské zastupiteľstvo.

  • Doprava
  • 09.05.2007 11:03

Na priecestí v Jarovciach závory nebudú

0 0

Na časté dopravné nehody na železničnom priecestí v Jarovciach upozorňujú už dlhodobejšie predstavitelia samosprávy tejto mestskej časti. So žiadosťou o inštalovanie závor sa zatiaľ bez úspechu obrátili na železnice.

Sériu našich rozhovorov so starostami jednotlivých bratislavských mestských častí uzatvárame v tomto vydaní. Tentoraz sme sa pozhovárali so starostom Jaroviec Pavlom ŠKODLEROM (nezávislý).

Zrážka auta s vlakom sa stala v sobotu po 16.00 h na železničnom priecestí pri bratislavských Jarovciach. Osobné auto Toyota sa zrazilo s vlakom idúcim z Českej republiky.

  • Samospráva
  • 04.12.2006 10:30

Výsledky volieb v mestskej časti Jarovce

0 0

Z celkového počtu 1092 oprávnených voličov sa na voľbách v mestskej časti Bratislava - Jarovce zúčastnilo 765, čo je 70,05%. Jarovčania si zvolili nového starostu a 12 poslancov miestneho zastupiteľstva.

AKTUALIZOVANÉ Stredajšie prvé kolo kvalifikácie Ligy majstrov, ktoré sa konalo na Tehelnom poli prilákalo do Bratislavy futbalových fanúšikov z rôznych krajín a tí spôsobili v centre mesta doslova peklo! Agresívni útočníci si to rozdali na Ventúrskej ulici a vyvolali v pešej zóne obrovský chaos. Niektorí ľudia sa dokonca báli, že ide o teroristický útok!


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.