Devín

  • Samospráva
  • 22.03.2007 13:08

Starostka Devína nestráca optimizmus

0 0

Najmenej práce mali so zostavením rozpočtu v mestskej časti Devín, pretože im ho zo zákona musel zostaviť nútený správca, čo však neznamená bezstarostné hospodárenie.

  • Výstavba
  • 08.03.2007 22:33

Sporná výstavba viladomov sa pripravuje

0 0

Rokovania o výstavbe obytného súboru Viladomy v Devíne pokračujú, spoločnosť Skanska, ktorá výstavbu pripravuje, momentálne čaká na vydanie ďalších stavebných povolení.

Mestská časť Devín, ktorá je pre svoje dlhy od apríla 2005 v nútenej správe, nie je podľa devínskej starostky Ľubomíry Kolkovej schopná dostať sa z tejto situácie sama a potrebuje pomoc.

Za šesť týždňov od volieb sa samospráva mestskej časti Devín zišla trikrát a podľa novej starostky Ľubice Kolkovej sa pomaly stavia na nohy. Otvorená však zostáva, ako bude na jej život vplývať starý stámiliónový dlh.

  • Samospráva
  • 22.12.2006 10:30

Aj Devín už má novú samosprávu

0 0

Zástupcom devínskej starostky sa znovu stal poslanec a doterajší vicestarosta Rastislav Kunst (KDH, SZS, PS). Hlasovaním o tom rozhodli novozvolení devínski poslanci na dnešnom prvom mimoriadnom zasadnutí.

AKTUALIZOVANÉ Stredajšie prvé kolo kvalifikácie Ligy majstrov, ktoré sa konalo na Tehelnom poli prilákalo do Bratislavy futbalových fanúšikov z rôznych krajín a tí spôsobili v centre mesta doslova peklo! Agresívni útočníci si to rozdali na Ventúrskej ulici a vyvolali v pešej zóne obrovský chaos. Niektorí ľudia sa dokonca báli, že ide o teroristický útok!


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.