Záhorská Bystrica

Z celkového počtu 2134 oprávnených voličov sa na voľbách v mestskej časti Bratislava - Záhorská Bystrica zúčastnilo 1173, čo je 54,96%. Bystričania si zvolili starostu a 9 poslancov miestneho zastupiteľstva.

  • Samospráva
  • 09.11.2006 06:17

Záhorská Bystrica - zoznam kandidátov

0 0

Miestne zastupiteľstvo mestskej časti Záhorská Bystrica bude mať v ďalšom volebnom období 9 poslancov, ktorí budú zvolení v 1 volebnom obvode.

  • Samospráva
  • 08.11.2006 22:53

Volebný obvod č. 14 - Záhorská Bystrica

0 0

Zoznam kandidátov na poslancov Mestského zastupiteľstva hl. mesta SR Bratislavy za mestskú časť Záhorská Bystrica. Do mestského zastupiteľstva sa v tomto volebnom obvode volí 1 poslanec.

  • Samospráva
  • 05.11.2006 08:09

Prioritou bolo dokončenie kanalizácie

0 0

Výstavba a dokončenie kanalizačnej siete bolo v tomto volebnom období prioritou v Záhorskej Bystrici. Mestská časť zabezpečovala odkanalizovanie obce ekologickým spôsobom vyhovujúcim slovenským i európskym normám.

Tohtoročný posledný májový víkend bude patriť 8. ročníku parkúrovej súťaže Veľká cena Jenewein, ktorej generálnym partnerom je poradenská skupina AJG - Amrop Jenewein Group. V areáli Jazdeckého klubu Karpatia v Záhorskej Bystrici budú počas troch dní 32. majstrovstvá Bratislavskej oblasti a 17. ročník Ceny Karpatie v parkúrovom jazdení. Súťaž vyvrcholí v nedeľu 28. mája najnáročnejšími skokmi - Veľkou cenou Jenewein.

  • Šport
  • 11.05.2006 00:00

Bratislavskí squashisti zaberali

0 0

Slovenskí squashisti mali na prelome apríla a mája bohatý program, v ktorom mali najdôležitejšie miesto majstrovstvá Európy družstiev a majstrovstvá Slovenska juniorov.

„Na Petržalke som vždy miloval zeleň, no zároveň mi vždy prekážalo, ako sa k nej správame. A môj postoj sa nezmenil ani dnes,“ hovorí Peter Farkašovský (22), ktorý do Petržalky priniesol plogging – beh, pri ktorom zbierate odpadky.

Už takmer šesť rokov je úplne prázdny a nevyužitý komplex budov bývalého SOU železničného, ktorý sa v mestskej časti Rača, konkrétne ulici Na pántoch. Súčasťou objektu je výšková budova, kde bol kedysi internát, ale aj učebne, dielne, jedáleň, telocvičňa či dokonca bazén. Všetko je opustené od 31.12.2013, kedy školu zatvorili a odvtedy to tu pomaly chátra...


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.