Aktuality

Denná dávka vitamínov, pobyt na čerstvom vzduchu či vetranie priestorov a umývanie rúk môžu pomôcť "v boji" proti blížiacemu sa chrípkovému ochoreniu. Vírus chrípky sa šíri predovšetkým vzduchom pri kašľaní a kýchaní. Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR preto odporúča posilňovať si aj v tomto období imunitu.

(pr) Úplne nanovo premyslený Mercedes-Benz GLE určuje nový trend SUV. Proporciami s dlhým rázvorom, krátkymi prevismi a veľkými, zvonka lícujúcimi kolesami vyžaruje nielen dominanciu a silu, ale súčasne dosahuje nový rekord v aerodynamike (cw od 0,29) svojho segmentu.

  • Komunálne voľby 2018
  • 20.09.2018 20:09

O kreslo starostky Devína súperia dve kandidátky

0 0

Súčasnú starostku bratislavského Devína Ľubicu Kolkovú, ktorá sa opätovne uchádza o tento mandát, vyzýva do súboja o kreslo starostu ekonómka Andrea Denková. Na post šéfky mestskej časti s vyše 1820 obyvateľmi kandidujú obe ako nezávislé.

Zasadnutie štvrtkového bratislavského mestského zastupiteľstva sa skončilo opäť predčasne. Po tom, čo začiatkom septembra mestskí poslanci nedokončili rokovanie pre neuznášaniaschopnosť zastupiteľstva, a mali v ňom pokračovať vo štvrtok, scenár sa zopakoval.

Na Račianskej ulici našli pracovníci novomestského EKO podniku pri oprave prasknutého potrubia záhadný kovový predmet. Najskôr si mysleli, že ide o nejaký starý vrták, ale napokon sa ukázalo, že išlo o nevybuchnutý delostrelecký granát z druhej svetovej vojny. O nebezpečný nález sa našťastie postaral privolaný pyrotechnik, ktorý ho odviezol na likvidáciu...

Kedy sa začne rekonštruovať Karlovesko-dúbravská električková radiála nie je stále známe. Súťaž, vyhlásená v lete 2017, sa „zasekla“ pri vyhodnocovaní ponúk.


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.