Aktuality

(pr) Klasika, na ktorú sme boli zvyknutí je od 1.júla 2019 nahradená lepším a modernejším riešením evidencie tržieb. Nastáva éra povinného online vykazovania tržieb! Či to však bude výhodné aj v praxi sa ukáže časom, nateraz neostáva nič iné, ako dať tomu šancu a postupne si zvyknúť.

Rektor Univerzity Komenského v Bratislave (UK) Marek Števček predložil novému vedeniu univerzity plán revitalizácie najväčších univerzitných internátov – Vysokoškolského internátu Družba (VI Družba) a Vysokoškolského mesta Ľ. Štúra – Mlyny UK (VM Mlyny UK). Vedenie rozhodlo revitalizovať internáty v horizonte jeden a pol roka.

Obyvatelia a návštevníci Bratislavy musia počas najbližšieho víkendu počítať s viacerými dopravnými obmedzeniami. Tie sa týkajú najmä verejných zhromaždení počas soboty (20. 7.). TASR o tom informoval hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff. Poznamená to aj fungovanie MHD na trasách, po ktorých chcú účastníci víkendových akcií pochodovať...

AKTUALIZOVANÉ Stredajšie prvé kolo kvalifikácie Ligy majstrov, ktoré sa konalo na Tehelnom poli prilákalo do Bratislavy futbalových fanúšikov z rôznych krajín a tí spôsobili v centre mesta doslova peklo! Agresívni útočníci si to rozdali na Ventúrskej ulici a vyvolali v pešej zóne obrovský chaos. Niektorí ľudia sa dokonca báli, že ide o teroristický útok!


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.