Aktuality

Ak sa vám nechce ísť počas nadchádzajúceho víkendu na vinobranie do Pezinka, tak ochutnať cigánsku pečienku či burčiak môžete aj na Dúbravských hodoch, ktoré sa začínajú v tejto mestskej časti už dnes. Pre návštevníkov je pripravený pestrý trojdňový program...

Dopravný podnik Bratislava (DPB) otvorí v sobotu (22.9.) svoje brány verejnosti. Okrem činnosti zamestnancov podniku, historických i súčasných vozidiel MHD sa môžu ľudia dozvedieť aj o tom, kde sú odstavené električky počas noci, kde sa opravujú autobusy, či kto vypraví do práce trolejbusy. Nahliadnuť bude možné aj do dielní a jednotlivých prevádzok, ktoré sú využívané k denným opravám vozidiel. DPB o tom informuje na svojom webe.

  • Aktuality
  • 21.09.2018 13:00

Hudobné zážitky pre celú rodinu

0 0

(pr) Slovenská filharmónia otvára jubilejnú 70 koncertnú sezónu. Jej ponuka je bohatá – pripravené sú symfonické a vokálno - inštrumentálne koncerty v Koncertnej sieni. Nechýbajú populárne koncerty pre dospelých, deti a teenagerov.

O obrovskom výtlku na Bencúrovej ulici v Trnávke , do ktorého sa zmestil dospelý človek, sme už písali približne pred mesiacom. Následne bola diera zakrytá prenosnými značkami, ale napokon ju museli rozkopať na niekoľkometrovú jamu pracovníci BVS, keď opravovali prasknuté potrubie, ktoré podmývalo cestu. Včera bolo na tejto ulici poriadne rušno - pod nákladným autom sa prepadla časť vozovky a tak skončilo v jame s potrubím, ktoré sa chystali opravovať.

Spoločnosť J&T REAL ESTATE sprístupnila pre širokú verejnosť 3D model dopravnej infraštruktúry Bratislavy, ktorý prezentuje existujúcu sieť električkovej, železničnej a cestnej infraštruktúry v mestských častiach Staré Mesto, Ružinov, Nové Mesto, Petržalka, Vrakuňa a Podunajské Biskupice, so zameraním na koľajovú dopravu.


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.