Zdravie a životný štýl 20.11.2003 00:00 0 V Lamači bude útulok pre bezdomovcov Snaha predsedu Bratislavského samosprávneho kraja Ľuba Romana pomôcť bezdomovcom v meste priniesla konkrétny efekt: od 6. decembra bude fungovať nocľaháreň pre ľudí bez domova v mestskej časti Lamač.
Zdravie a životný štýl 9.10.2003 00:00 0 Srnky požierajú kvety z hrobov pri krematóriu Mám veľmi ťažké srdce na správu krematória. Myslela som si, že to bude dôstojné miesto posledného odpočinku mojej dcéry. Nie je.
Zdravie a životný štýl 19.6.2003 00:00 0 Zlepšujú rekreačnú funkciu lúky V predchádzajúcom čísle Bratislavských novín bol uverejnený list čitateľa, v ktorom kritizoval stav rekreačnej lúky v blízkosti Lamača a nepriamo aj obhospodarovanie Bratislavského lesného parku.
Zdravie a životný štýl 5.6.2003 00:00 0 Lúku v Lamači ničia haldy stavebnej sute Som 24-ročný Bratislavčan z Lamača. Bývam v bezprostrednom okolí bratislavského lesoparku, v ktorom aj trávim pomerne veľa svojho voľného času. Každý pozornejší návštevník tejto zóny oddychu si môže všimnúť zmeny, ktoré sa tu dejú.
Zdravie a životný štýl 5.6.2003 00:00 0 Nemocnicu na Rázsochách už nedostavajú Vláda koncom mája definitívne rozhodla o zastavení dostavby rozostavanej nemocnice na Rázsochách a rozhodla, že objekt sa predá. Prípadný kupec ho nebude musieť dostavať ako nemocnicu, ale ho môže využiť aj na iné účely.
Samospráva 10.4.2003 00:00 0 Poslanci darovali svoje odmeny Komunitná nadácia Bratislava realizuje od októbra minulého roku projekt „Poďme spolu, podporíme našu školu“. Je určený bratislavským základným školám. Tie boli oslovené s nápadom zbierať finančné prostriedky na konkrétny účel.
22.1.2023 12:15 0 FOTO Ranné sneženie: Devínska cesta v katastrofálnom stave, Koliba príkladne odhrnutá