Zdravie a životný štýl

Júl a august sú mesiacmi letných dovoleniek a školských prázdnin, ale zároveň je pre tieto horúce a suché mesiace charakteristické zvýšené riziko vzniku požiarov. Hasičský a záchranný zbor eviduje nadpriemerné množstvo zásahov pri požiaroch v období letných prázdnin.

  • Zdravie a životný štýl
  • 01.07.2019 12:42

Zdravie: Na dovolenke si dajte pozor najmä na hnačku a úpal

0 0

Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR preto na cestách odporúča dbať na osobnú hygienu, predovšetkým na pravidelné umývanie rúk. Rovnako dôležitá je hygiena potravín a vody. Pred úpalom sa treba chrániť pokrývkami hlavy a dostatočným pitným režimom.

  • Aktuality
  • 01.07.2019 00:00

2 recepty na božské zelené smoothie

0 0

(pr) Zelené smoothie vás svojou „žaburinovou“ farbou úplne nenavnadí, avšak nesúďte knihu podľa obalu a smoothie podľa farby. I zelené smoothie môže chutiť fantasticky, pokiaľ ho obohatíte o správne ingrediencie. Listová zelenina naviac telu dodá porciu minerálov, bielkovín, železa, čo prospeje vášmu srdcu, mozgu, kostiam, ale i pleti.

AKTUALIZOVANÉ Stredajšie prvé kolo kvalifikácie Ligy majstrov, ktoré sa konalo na Tehelnom poli prilákalo do Bratislavy futbalových fanúšikov z rôznych krajín a tí spôsobili v centre mesta doslova peklo! Agresívni útočníci si to rozdali na Ventúrskej ulici a vyvolali v pešej zóne obrovský chaos. Niektorí ľudia sa dokonca báli, že ide o teroristický útok!


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.