Zdravie a životný štýl

Po tom, čo sa zrušila možnosť pre pacientov objednať sa u lekára na termín za poplatok, ministerstvo zdravotníctva zaviedlo doplnkové ordinačné hodiny. Aj napriek tomu, že takáto možnosť je už od januára, zatiaľ ich nikto nemá. V Bratislave ich plánuje zaviesť zatiaľ iba jeden lekár.

  • Zdravie a životný štýl
  • 15.02.2019 14:57

Pozrite sa, ako vyzeral Valentín v bratislavskom útulku

0 0

Na deň sv. Valentína sa aj psíkovia v bratislavskom útulku dočkali lásky. Pracovníčky Slobody zvierat ich zobrali na veľkú prechádzku. Rovnako to môžete spraviť v hociktorý deň aj vy!

  • Zdravie a životný štýl
  • 14.02.2019 16:40

Problémy a nezhody so svojím šéfom: Ako sa správať?

0 0

Nie je to nič neobvyklé. Šéf si na niekoho zo svojich podriadených „zasadne“, snaží sa mu dokázať, že nestíha plniť úlohy, preto ho zavaľuje kopou zbytočnej roboty, prípadne, že ich plní nedostatočne, že je jednoducho neschopný.

Bratislavčania v hlasovaní rozhodli, že z občianskeho rozpočtu mesta (vo výške 50 000 eur) pôjde 9495 eur na projekt s názvom „Bez bariér za zdravím", a to na zlepšenie podmienok pre chodcov, cyklistov, matky s kočíkmi a občanov so zníženou schopnosťou pohybu v okolí Nemocnice s poliklinikou na  Antolskej neďaleko jazera Veľký draždiak.


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.