Pri Vrakunskej ulici sa chystá ďalšia výstavba

2.10.2006
Páčil sa vám článok?

V priestore ohraničenom ulicami Vrakunská, Ivánska a Galvaniho, neďaleko miesta, kde stavajú nákupné centrum Hornbach, sa pripravuje výstavba administratívneho centra, ktoré ponesie názov Lindner II.

Pôjde o administratívnu budovu so šiestimi nadzemnými a jedným podzemným podlažím a garážový dom s tromi nadzemnými a dvoma podzemnými podlažiami. V rámci areálu bude vybudovaných celkovo 337 parkovacích miest, z toho 83 bude umiestnených v suteréne administratívnej budovy, 194 v garážovom dome a 60 na vonkajších plochách. Administratívna budova má obdĺžnikový pôdorys, v parteri majú byť dva samostatné rovnocenné vstupy s recepciou, kantína, kaviarenská časť a predajné plochy. Na vyšších podlažiach majú byť kancelárske priestory. V garážovom dome, ktorý má štvorcový pôdorys, je aj výjazd a vjazd do podzemnej garáže administratívnej budovy. Komplex bude napojený na komunikáciu vedúcu od predĺženia Galvaniho ulice smerom k nákupnému centru Hornbach. Vybudovanie objektu prispeje aj k riešeniu problému s parkovaním v širšom okolí. Začiatok výstavby sa predpokladá v júni tohto roka, ukončenie o dva roky neskôr.

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.