Výstavba

Starosta MČ Ružinov Martin Chren bol dosť nepríjemne prekvapený, keď zistil, aký objekt by mal vyrásť na mieste bývalého obchodného domu Ružinov. Už vyše 12 rokov tu straší jeho skelet, ktorý Bratislavčania nazývajú Hirošimou a o tri roky viac má vydané právoplatné stavebné povolenie na nákupné centrum Yossaria. Starosta si nedával servítku pred ústa a nazval plánovanú budovu obludou...

Voľakedy prosperujúca fabrika. Dnes schátrané a často opustené budovy, ktoré pripomínajú zašlú industriálnu slávu. V areáli bývalej Matadorky nájdete množstvo krásnych tehelných objektov, ktoré nájomcovia postupne opúšťajú, ale aj kopy odpadkov. Pozemky dnes patria súkromným firmám.

AKTUALIZOVANÉ Stredajšie prvé kolo kvalifikácie Ligy majstrov, ktoré sa konalo na Tehelnom poli prilákalo do Bratislavy futbalových fanúšikov z rôznych krajín a tí spôsobili v centre mesta doslova peklo! Agresívni útočníci si to rozdali na Ventúrskej ulici a vyvolali v pešej zóne obrovský chaos. Niektorí ľudia sa dokonca báli, že ide o teroristický útok!


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.