Nehoda na Ivanskej ceste: Osobné auto sa zrazilo s motocyklom

7.9.2023
0

Zdroj: ms

Páčil sa vám článok?

Ďalšia hrozivo vyzerajúca nehoda. Vo štvrtok (7.9.) došlo v bratislavskom Ružinove na Ivanskej ceste k zrážke osobného auta a motocykla.

Nehoda sa stala po deviatej hodine ráno pár desiatok metrov za železničným priecestím v smere na nákupné centrum Avion, podľa polohy vozidiel vychádzalo osobné auto Škoda Octavia z vedľajšej cesty (Slowackého) na Ivanskú, kde došlo k zrážke s motocyklom. Čo sa presne stalo, nám prítomní hasiči nevedeli povedať, polícia nehodu vyšetruje. Vodič motocykla bol krátko po nehode pri vedomí a záchranári ho naložili do sanitky.

Na Trnavskej i Vrakunskej ceste sa v smere na Ivanskú začali vytvárať veľké kolóny.

O bližšie informácie sme požiadali bratislavských policajtov. "Podľa doterajších informácií došlo dnes v ranných hodinách na Ivanskej ceste k dopravnej nehode motocykla zn. KTM a motorového vozidla zn. Škoda, kde vodič motorového vozidla pri vychádzaní z vedľajšej cesty na hlavnú cestu nedal prednosť vodičovi motocykla v dôsledku čoho došlo k zrážke. Vodič motocykla bol prevezený do bratislavskej nemocnice k ošetreniu. Alkohol na mieste u oboch vodičov zistený nebol," prezradila nám ich hovorkyňa Silvia Šimková. 

Zdroj: ms

Na miesto krátko po nehode dorazili záchranári a hasiči.

Zdroj: ms

Vodič motorky bol už v sanitke, polícia nehodu vyšetruje.

Zdroj: ms

K nehode prišlo za železničným priecestím v smere na Avion.

(ms)

Páčil sa vám článok?