Polícia

Zrejme si pamätáte na kauzu falošného lekára (v skutočnosti kuchára) Ivana, ktorý ohrozoval v zariadení pre seniorov na Heydukovej životy týchto bezbranných ľudí. Vystupoval pred nimi ako lekár a bez váhania im ordinoval lieky, neraz utlmujúce. Ako sestrička vystupovala 18-ročná Vanessa,ktorá v skutočnosti žiadnou zdravotníčkou nebola. Dnes prišla polícia s ďalším obvinením na Ivanovu adresu.

Približne 30-minút po polnoci sa stala v katastri obci Svätý Jur dopravná nehoda, pri ktorej sa doteraz nevyjasnených okolností zahynul 25-ročný chodec. Policajti Okresného dopravného inšpektorátu Okresného riaditeľstva PZ v Pezinku vyšetrujú príčiny tejto dnešnej tragickej udalosti.

Päťčlenný tím Bratislavských novín testoval ponuku jedál na vianočných trhoch. Kým minulý rok sme ochutnávali netradičné špeciality, tentoraz sme si vyberali stánky, ktoré mali v názvoch „tradičný“, „domáci“ či „ako od babičky“. Oplatí sa veriť upútavkám?

Keď sa pozriete na postavy v Amesovej izbe, pochopíte, že vidieť niečo na vlastné oči neznamená vždy vidieť objektívnu realitu. Tu neplatí - čo vidíš, to je. Pre tento zmyslový zážitok netreba chodiť až do Tricklandie, Amesovu izbu nájdete aj v Bratislave. A užiť aj zvečniť si ju môžete bezplatne.

Na sociálnej sieti sa dnes predpoludním objavili fotografie urobené približne pred týždňom v lese nad Dúbravkou. Vidno na nich stromy, okolo ktorých je nasnežené, ale zároveň nespočetné množstvo okrúhlych útvarov v pomerne pravidelných radoch, na ktorých biela pokrývka nie je. Nielen obyvatelia Dúbravky si celý deň lámali hlavy, čo alebo kto takéto niečo mohol na snehu vytvoriť...

Prípad 71-ročného pána Mariána Šipkovského z Vrakune, ktorý zaplatil za cestu taxíkom z Kramárov do Vrakune takmer 100 eur zaujal obrovské množstvo ľudí. Niektorí sa dokonca rozhodli, že dedkovi prispejú aj finančne, aby v ňom nezostal pocit, že starých ľudí možno takto beztrestne zneužívať na vlastné obohatenie. Na sociálnych sieťach sa už objavila aj fotografia auta ako aj tváre nepoctivého taxikára Aladára Čóku...


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.