Olúpenie 67-ročnej cyklistky: Nepoznáte tohto muža?

16.6.2020
0

Zdroj: Polícia SR

Páčil sa vám článok?

Bratislavskí policajti vyšetrujú lúpežné prepadnutie 67-ročnej ženy, ku ktorému došlo na Kazanskej ulici. V tejto súvislosti pátrajú po mužovi z fotografie, ktorý by svojimi vedomosťami mohol prispieť k objasneniu prípadu.

"Podľa doterajších informácií k lúpeži došlo dňa 10.06.2020 v čase okolo 01:15 h, kedy mal doposiaľ neznámy páchateľ lúpežne prepadnúť 67 – ročnú ženu a  to tým spôsobom, že najprv ju mal zhodiť z bicykla a následne jej odcudziť tašku s celým jej obsahom. Lúpežou bola poškodenej spôsobená doposiaľ nevyčíslená škoda," informovala nás bratislavská policajná hovorkyňa Veronika Martiniaková. 

Akékoľvek informácie, ktoré by polícii pomohli stotožniť muža na fotografii, môžete oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Zdroj: Polícia SR

(ms) 

Páčil sa vám článok?

Najčítanejšie


Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.