VIDEO: Asi vám bude nevoľno, keď uvidíte, ako vodič mercedesu cestou na Pezinskú Babu ohrozoval seba i ostatných

18.2.2020
0

Zdroj: FB PZ SR BA

Páčil sa vám článok?

Majiteľ éčkového mercedesu sa pred niekoľkými dňami rozhodol, že ho pôjde trochu prevetrať na Pezinskú Babu, kam vedie cesta plná neprehľadných zákrut, na ktorej sa v minulosti konávali aj známe preteky do vrchu. Vodič svojou nebezpečnou jazdou na seba upozornil motorizovanú policajnú hliadku, ktorá ho napokon donútila zastaviť a po kontrole aj potrestala...

"Začiatkom februára zastavili bratislavskí dopravní policajti 31-ročného vodiča vozidla Mercedes AMG E63, ktorý na Pezinskej Babe predbiehal mimoriadne riskantným spôsobom ostatných účastníkov cestnej premávky a navyše na miestach, kde to je dopravným značením zakázané," uviedla polícia z Bratislavského kraja k videu, ktoré dnes zverejnila na sociálnej sieti.  

"Po zastavení vozidla mu bol zadržaný vodičský preukaz a ďalšia jazda mu bola zakázaná. Vodičovi hrozí v zmysle zákona pokuta od 60,- € do 300 ,-€ a zákaz činnosti do dvoch rokov," dodali bratislavskí policajti.

(ars)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.