VIDEO: Z bundy prevesenej na stoličke v Auparku zmizlo 5-tisíc eur

18.2.2020
0

Zdroj: Polícia SR

Páčil sa vám článok?

Nepoznáte muža na videu? Policajti pátrajú po jeho totožnosti, pretože by im mohol pomôcť objasniť, ako zmizlo 5-tisíc eur z bundy prevesenej na stoličke v kaviarni v bratislavskom Auparku.

"Podľa doterajších informácií ku krádeži došlo dňa 27.01.2020 v čase medzi 13:00 h a 13:30 h, kedy mal doposiaľ neznámy páchateľ z kabáta preveseného na stoličke odcudziť peňaženku s finančnou hotovosťou. Následne mal do kabáta vrátiť späť prázdnu peňaženku a z kaviarne odísť. Krádežou bola poškodenému spôsobená celková škoda vo výške 5000 eur,"  informovala nás bratislavská policajná hovorkyňa Veronika Martiniaková. 

Akékoľvek informácie, ktoré by polícii pomohli identifikovať muža na videu či fotografii, môžete oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení. 

(ms) 

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.