• Polícia
  • 13.12.2018 10:47

VIDEO: Po Devíne sa pohybuje zamaskovaný človek so zbraňou. Polícia žiada občanov o pomoc

0 0
Ozbrojenec v Devíne
Zdroj: Polícia

Obyvateľov Devína vystrašil zamaskovaný človek, ktorý sa tu pohybuje so zbraňou. Muži zákona sa snažia zistiť, čo sa vlastne deje.

Ako si medzi sebou šíria Devínčaia na sociálnej sieti, tohto človeka prvýkrát videli v utorok o pol štvrtej popoludní na Viničnej ulici. Na mieste, konkrétne na odbočke Viničná/Lomnická, ho mali vidieť i včera. 

Policajti upozorňujú, že určite nechcú šíriť paniku, ale ak niekto disponuje informáciami, o koho ide a prečo sa na týchto miestach prechádza, aby im ju okamžite poskytol.

Zdroj: Polícia

​Podľa informácií Bratislavských novín policajti monitorovali situáciu i v noci a ako vidno na fotografiách, v Devíne sa nachádzajú i dnes.

"Policajti v Bratislave IV vyšetrujú okolnosti priestupku proti občianskemu spolunažívaniu, ku ktorému došlo na Viničnej ulici v Bratislave. Doposiaľ neznámy páchateľ sa dňa 11.12.2018 v čase približne okolo 15:30 hod pohyboval v mestskej časti Bratislava – Devín, pričom v rukách držal predmet svojím vzhľadom pripomínajúci dlhú guľovú zbraň. Po neznámom páchateľovi policajti pátrajú.Policajti sa v súvislosti s objasňovaním tohto priestupku obracajú na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri stotožnení osoby na priložených záberoch," informovala nás aj oficiálne bratislavská policajná hovorkyňa Veronika Slamková.

Zdroj: Polícia

"Akékoľvek informácie, ktoré by polícii pomohli stotožniť osobu na priložených záberoch, nám oznámte na Obvodnom oddelení Policajného zboru Karlova Ves so sídlom na Matejkovej ulici č. 5 alebo na ktoromkoľvek oddelení Policajného zboru, prípadne telefonicky na čísle 09610 34 908 alebo na bezplatnom čísle polície 158. Zároveň upozorňujeme, že v súčasnosti nedisponujeme informáciou, že by v súvislosti s konaním osoby na priložených záberoch došlo k akémukoľvek ohrozeniu života, zdravia či majetku občanov," dodala Slamková.

Zdroj: Polícia

Video:

V Devíne boli policajti aj dnes dopoludnia:

 

Zdroj: Obyvatelia Devína
Zdroj: Obyvatelia Devína

​(ms) 

Strelec z bratislavského Hodžovho námestia z roku 2013 Peter Sihelský je už právoplatne odsúdený. Krajský súd v Bratislave vo štvrtok 3. decembra rozhodol tak, že odvolanie obžalovaného Petra Sihelského ako nedôvodné zamietol. Rozsudok je právoplatný.


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.