Podunajské Biskupice

V sérii našich rozhovorov so starostami jednotlivých bratislavských mestských častí pokračujeme aj v tomto vydaní, tentoraz sme sa pozhovárali so starostkou Podunajských Biskupíc Alžbetou OŽVALDOVOU (nezávislá).

Iba dva dni stačili bratislavským policajtom na to, aby objasnili obzvlášť závažný zločin vraždy, ktorý sa odohral minulý utorok krátko pred polnocou v Podunajských Biskupiciach.

Bratislavskí policajti zadržali muža podozrivého z vraždy 49-ročného taxikára, ktorého telo našli v utorok krátko pred polnocou na Trojičnom námestí v Podunajských Biskupiciach.

  • Výstavba
  • 24.03.2007 12:53

Centrum Hron obnovia do novembra

0 0

Komplexná rekonštrukcia zničeného nákupného strediska Hron v Podunajských Biskupiciach nabrala na obrátkach. Objekt, ktorý mestská časť predala za približne 50 miliónov, by mal opäť slúžiť verejnosti v novembri.

Dolce Vita - Sladký život - je názov polyfunkčného komplexu pozostávajúceho z dvojice budov, ktorého výstavba sa pripravuje na Vrakunskej ulici v Podunajských Biskupiciach.

AKTUALIZOVANÉ Stredajšie prvé kolo kvalifikácie Ligy majstrov, ktoré sa konalo na Tehelnom poli prilákalo do Bratislavy futbalových fanúšikov z rôznych krajín a tí spôsobili v centre mesta doslova peklo! Agresívni útočníci si to rozdali na Ventúrskej ulici a vyvolali v pešej zóne obrovský chaos. Niektorí ľudia sa dokonca báli, že ide o teroristický útok!


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.