Bratislava

Hlasy Bratislavčanov rozhodli o tom, že do kresla primátora na najbližšie štyri roky zasadne architekt, občiansky aktivista a hudobník Matúš Vallo. Ten získal 36,54 percent hlasov a suverénnym spôsobom triumfoval v komunálnych voľbách. Víťazstvo oslávil spolu s členmi svojho tímu a podporovateľmi v Novej Cvernovke, ktorá zažila skutočne veselú noc...

Bunker nad Klepáčom, ktorý sa nachádza v lokalite lesoparku Železná studnička v Bratislave, v nedeľu sprístupnia pre verejnosť. Jeho otvorenie je plánované na 11.00 h na kopci nad mlynom Klepáč. TASR o tom informoval predseda občianskeho združenia Bunkre Lukáš Vladovič.

Druhý novembrový víkend zarmútila najbližšiu rodinu a priateľov správa o úmrtí herca Mariána Geišberga. Ten zomrel v sobotu 10.novembra okolo 19.hodiny vo veku 64 rokov. Populárny umelec mal v minulom roku problémy so srdiečkom a bol hospitalizovaný s podozrením na infarkt, ale napokon podľahol onkologickému ochoreniu.

Pred niekoľkými minútami sa zatvorili volebné miestnosti a skončilo moratórium a kým sa stihnú zrátať hlasy Bratislavčanov, a objavia prvé výsledky, tak sme sa pozreli na to, akú podporu sa pred komunálnymi voľbami podarilo získať desiatim primátorským kandidátom od používateľov sociálnej siete Facebook.

Redakcia Bratislavských novín vám online sprostredkúva aktuálne dianie a čakanie na výsledky komunálnych volieb 2018 v Bratislave. Naši redaktori sa nachádzajú priamo vo volebných centrálach najsilnejších kandidátov. Všetko nové a mnoho zaujímavostí sa dozviete medzi prvými.


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.