FOTO: V meste už stavajú stánky na vianočné trhy

9.11.2018
Hlavné námestie 9.11. 2018

Zdroj: ms

Počasie v uliciach je stále skôr jesenné, no čoskoro tu máme vianočné trhy. Boli sme sa pozrieť v centre mesta, ako prebiehajú ich prípravy.

Ako prvé otvoria trhy na Hviezdoslavovom námestí, ktoré organizuje mestská časť Staré Mesto. Stane sa tak už v piatok 16. novembra o 17:00 h. Staromestské vianočné trhy už tradične otvorí herečka Karin Haydu so svojím hosťom.

Na programe je rozsvietenie vianočného stromčeka, nasledovať má  pieseň Svetlo z muzikálovej rozprávky Frozen – Ľadové kráľovstvo v podaní Anky Repkovej.

Pokiaľ ide o trhy organizované magistrátom, ktoré sa budú konať na Hlavnom a Františkánskom námestí, tie sa začnú 23. novembra.

Ako sa môžete presvedčiť v našej fotogalérii, práce na osádzaní stánkov sú už v plnom prúde. Na Hviezdoslavovom námestí pripravujú aj klzisko, ktoré taktiež nebude chýbať.

FOTOGALÉRIA:

(ms)