Mestská polícia vykonala rozsiahlu špeciálnu kontrolu v Dúbravke - ako dopadla?

19.7.2018

Zdroj: MsP

V uliciach bratislavskej mestskej časti Dúbravka sa niektorí občania vo štvrtok predpoludním nevyhli osobným kontrolám. Mestskí policajti hlavného mesta SR uskutočnili v tejto mestskej časti špeciálnu kontrolu za účasti vicestarostu Dúbravky PhDr. Ľuboša Krajčíra.

Zameraná bola na kontrolu psíčkarov, vodičov  a vozidiel  Taxi, trhový poriadok, kontrolu ľudí bez domova, ako aj  kontrolu dodržiavania všeobecne záväzného nariadenia o ochrane nefajčiarov. "Akcia splnila svoj účel, na občanov sme pôsobili preventívne a teší nás, že u skontrolovaných občanov neboli zistené žiadne porušenia. No a keďže nám záleží na poriadku v meste ako aj bezpečnosti Bratislavčanov a jej návštevníkov, v obdobných kontrolách budeme pokračovať aj naďalej," uviedla pre médiá Mgr. Tatiana Kurucová, hovorkyňa Mestskej polície hlavného mesta SR.

(ts, foto: MsP)