• 15.07.2017 15:36

Hurá prázdniny. V Petržalke pripravili akciu aj pre deti zo sociálne slabších rodín

Zdroj: MÚ Petržalka

Oddelenie sociálnych vecí miestneho úradu v Petržalke zorganizovalo vo štvrtok akciu „Hurá prázdniny“.

Na akcii sa v zariadení opatrovateľskej služby na Mlynarovičovej ulici stretli deti zo sociálne slabších rodín, deti z materskej školy na Bradáčovej a klienti Strediska sociálnych služieb.

Organizátori stavili tento raz na súťaživosť všetkých zúčastnených a pripravili pre nich päť športových disciplín. Akcie sa zúčastnilo 16 detí zo sociálne slabších rodín, 16 detí z MŠ Bradáčova, 30 klientov zo zariadení na Mlynarovičovej a Vavilovovej a aj osem rodičov.

Každý súťažiaci odchádzal s odmenou, ale najväčší úspech mala čokoládová fontána, kde si každý mohol pripraviť ovocie v čokoláde. S čokoládovými fúzikmi odchádzali nielen tí malí ale aj skôr narodení. Akciu pripravila mestská časť aj vďaka pomoci firmy Le cheque dejeuner.

Zdroj: MÚ Petržalka

(ts, ms)