Zdravie a životný štýl 7.12.2006 12:27 0 Kontrola v pohrebníctve nie je uzavretá V médiách sa objavili správy o rade nedostatkov zistených v mestskom pohrebníctve Marianum len niekoľko dní po skončení kontrol, čo možno považovať za unáhlené, pretože výsledky kontroly ešte nie sú uzavreté.
Zdravie a životný štýl 7.12.2006 12:27 0 Oprava domu na Rudnayovom námestí pokračuje Rekonštrukčné práce na dome na Rudnayovom námestí, ktorý je známy maľbami v oknách, pokračujú plynulo podľa projektovej dokumentácie a v technologických nadväznostiach.
Zdravie a životný štýl 7.12.2006 12:17 0 Dobrý otec ratolesti občas jednu švihne Aj keď sa množia hnutia typu Za výchovu detí jedine láskou, verím v to, čo sa osvedčilo za tisícročia existencie človeka civilizovaného, že občas treba aj trest. Človek civilizovaný si to nevymyslel, videl to od mačiek.
Zdravie a životný štýl 7.12.2006 06:36 0 Na petržalskom úrade je nový infoterminál Od minulej stredy je občanom Petržalky a návštevníkom miestneho úradu k dispozícii nový informačno-internetový terminál. Nachádza sa pri pulte informátora v priestoroch miestneho úradu.
Zdravie a životný štýl 7.12.2006 06:16 0 Vodárne majú nový centrálny dispečing Bratislavská vodárenská spoločnosť (BVS), a.s., ukončila prvú realizačnú fázu investičného projektu integrovaného systému riadenia, v rámci ktorej bol uvedený do prevádzky nový centrálny technologický dispečing.
Zdravie a životný štýl 1.12.2006 06:58 0 Na umelom klzisku sa nedá korčuľovať Vážená redakcia! Napriek tomu, že je to teraz pred komunálnymi voľbami iba maličkosť, by som sa chcel opýtať niekoľko otázok, ohľadom klziska na Hviezdoslavovom námestí!
8.4.2026 10:25 0 Bohatý program i prehliadky bežne nedostupných priestorov: Brány mesta sa opäť otvoria
6.4.2026 12:15 0 Zimný štadión Vladimíra Dzurillu prejde rozsiahlou obnovou, prvé zmeny pocítite už čoskoro
5.4.2026 12:15 0 Príbeh bratislavskej Kalvárie sa píše už vyše 300 rokov. Prednedávnom opäť vstala z popola. Viete, koho zásluhou?
5.4.2026 09:25 0 Etnologička Nádaská: Veľká noc bývala v Bratislave plná netradičných chutí, varili sa aj žaby
4.4.2026 08:00 0 HISTÓRIA Pútavý príbeh z Lamača: Studňu falošných mníchov nahnevaní miestni zasypali